IQOO Neo6 ze Snapdragon 870 SoC od 31 maja

Od zeszłego tygodnia iQOO zapowiada Neo6, a dziś firma oficjalnie ogłosiła, że ​​ten model smartfona zadebiutuje 31 maja w Indiach.

iQOO Neo6 5G ze Snapdragon  870

Nowy smartfon IQOO Neo6 5G przybywający do Indii różni się od tego, który został wprowadzony na rynek w Chinach w kwietniu 2022 roku. Chińska wersja ma za sterami Snapdragon 8 Gen 1 SoC, podczas gdy indyjski model będzie napędzany przez układ Snapdragon 870. iQOO nie podało jeszcze oficjalnej specyfikacji indyjskiego Neo6, ale firma potwierdziła, że ​​smartfon będzie dostępny w dwóch kolorach i będzie miał 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci na pokładzie. Chociaż do wyboru będą również inne opcje pamięci.

Może Cię zainteresować: Nadchodzi nowy iQOO 9SE

iOQO zapowiedział również, że Neo6 będzie obsługiwał szybki ładowanie 80 W, wypełniając baterię smartfona od 1% do 50% w 12 minut za pomocą dołączonego adaptera i kabla. Oficjalne osiągi prawdopodobnie będzie się jednak różnić, ponieważ iQOO promuje ten czas w oparciu o testy laboratoryjne, w których Neo6 był ładowany w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia około 25°C, a wyświetlacz smartfona oraz inne usługi i funkcje (z wyjątkiem połączeń) były wyłączone.

iQOO Neo6 5G będzie wyposażony w 12 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci i ładowanie 80.

Można się spodziewać, że iQOO ujawni więcej na temat indyjskiego Neo6 w nadchodzących dniach, ale wygląda na to, że indyjski Neo6 to trochę przerobiony Neo6 SE ogłoszony w Chinach na początku tego miesiąca.

Wydajność i szybkie ładowanie 80 W w IQOO Neo6 5G
Wydajność i szybkie ładowanie 80 W w IQOO Neo6 5G

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: GSMArena | IQOO