Ukraiński serwis i sklep ze sprzętem Apple’a – iLounge także w Polsce

Ukraińska firma iLounge, sprzedająca akcesoria i sprzęt Apple, wchodzi także na polski rynek – będzie także centrum serwisowe sprzętu Apple’a.

iLounge wchodzi do Polski

W związku z wojną w Ukrainie, zespół iLounge postanowił w tym trudnym czasie wesprzeć gospodarkę naszego kraju i zapewnić dodatkowe miejsca pracy, dlatego wchodzi na rynek międzynarodowy i otwiera oddział iLounge w Polsce. Przez dziesięć lat pracy na ukraińskim rynku akcesoriów i technologii Apple firma zdobyła dobrą opinię. Firma posiada własną markę oneLounge, i jak czytamy w informacji prasowej – ma być ona godną alternatywą dla akcesoriów firmy Apple. Dodatkowo zespół ma doświadczenie we współpracy z dostawcami na całym świecie, co pozwoli mu szybko dostarczać klientom nowe i atrakcyjne towary.

Przeczytaj także: Internauci wzywają do bojkotu firm, które nie wycofały się Rosji

iLounge w Polsce planuje rozpocząć swoją dzialalność od sklepu internetowego iLounge w Warszawie, w najbliższej przyszłości zostanie otwarte .centrum serwisowe do naprawy sprzętu Apple iLab.

iLounge pomagamy też Siłom Zbrojnym Ukrainy, dlatego 5 zł z każdego zamówienia i usługi serwisowej przekaże fundacji charytatywnej. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup samochodów i sprzętu dla Armii Ukraińskiej.

Możecie wesprzeć Ukrainę składając zamówienie lub przekazując pieniądze bezpośrednio na fundację. Obecnie zbierane są fundusze na zakup pickupa dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja prasowa iLounge