Oglądaj finał Eurowizji 2022 na TikToku

Oglądaj na żywo wielki finał konkursu piosenki Eurowizja 2022 w aplikacji TikTok i sprawdź, co jest popularne. Możesz dołączyć do społeczności udostępniając własny materiał z hashtagiem #Eurovision2022.

Eurowizja 2022 na żywo na TikToku

Konkurs Piosenki Eurowizji powraca! W tym roku odbywa się w Turynie we Włoszech, i będzie transmitowany na żywo na TikToku. Obejrzyj wszystkie 25 finałowych występów artystów walczących o tegoroczne zwycięstwo. Jurorzy ze wszystkich krajów biorących udział w konkursie przyznają punkty wykonawcom, którzy podobali im się najbardziej, ale to głosy publiczności mają największy wpływ na wyniki. W trakcie finału można głosować przez telefon (na przykład bezpośrednio w oficjalnej aplikacji Eurovision Song Contest).

Może Cię zainteresować także: Czy z danych ze Spotify da się przewidzieć zwycięzcę Eurowizji 2022?

Oceń występy i przyznaj punkty od 1 do 12 uczestnikom — ale pamiętaj, że nie możesz zagłosować na artystę ze swojego kraju.

Nie przegap związanego z Eurowizją wyzwania na TikToku. Przez ostatni tydzień twórcy udostępniali najważniejsze momenty, memy oraz oryginalne treści związane z półfinałami i wioską Eurowizji. Wyszukaj tag #Eurovision2022, by odkryć najpopularniejsze wpisy. 

 Oglądaj jeden z największych muzycznych konkursów na świecie na żywo od 21:00 w aplikacji TikTok.

Pobierz także oficjalną aplikację mobilną Eurovision Song Contest, w której można oddawać głosy na swoich faworytów:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store Polska