Play rozszerza zasięg internetu światłowodowego

Kolejne lokalizacje w zasięgu internetu światłowodowego Play oraz internet z prędkością do 1 Gb/s w atrakcyjnej cenie.

Internet światłowodowy 1 Gb/s w Play

Operator komórkowy Play rozwija usługę internetu światłowodowego i rozszerza jej zasięg o kolejne lokalizacje. Dzięki współpracy z firmą Nexera superszybki internet światłowodowy dotrze do kolejnych ponad 300 tys. gospodarstw domowych na terenie województw warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Przeczytaj też: Internet 1 Gb/s w Play przez 6 miesięcy za 0 zł

Dzięki rozszerzeniu dostępności, Play oferuje rozwiązania, wpisujące się w potrzeby wymagających użytkowników oraz całych rodzin, które do codziennej pracy i rozrywki korzystają z wielu urządzeń jednocześnie. 

Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości: do 300 Mb/s już od 55 zł miesięcznie, do 600 Mb/s już od 65 zł miesięcznie oraz do 1 Gb/s już od 80 zł miesięcznie. Cena zawiera rabat 10 zł za korzystanie z abonamentu głosowego Play, 10 zł za korzystanie z telewizji PLAY NOW TV, 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe.

Dla klientów biznesowych także zostały przygotowane dedykowane oferty: do 300 Mb/s od 50 zł netto miesięcznie, do 600 Mb/s od 60 zł netto miesięcznie oraz do 1 Gb/s od 70 zł netto miesięcznie. Cena zawiera rabaty za korzystanie z abonamentu głosowego Play oraz zgody marketingowe
i e-fakturę.

Zobacz nasz aktualny ranking ofert internetu domowego ➔

Wygodny dostęp do sieci zapewni nowoczesny router Huawei K562, który klienci otrzymują nieodpłatnie na cały czas trwania umowy. Urządzenie obsługuje Wi-Fi 6, co pozwala na podłączenie nawet 64 urządzeń jednocześnie. Jednorazowa opłata za aktywację usługi wynosi 50 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play