DJI wprowadza na rynek nowego drona Mini 3 Pro

DJI ogłosiło dziś Mini 3 Pro – swojego najnowszy drona z serii Mini, z nowym przetwornikiem obrazu, większą przysłoną, filmowaniem w pionie, większą baterią i dużo wyższą ceną!

DJI Mini 3 Pro

Dron DJI Mini 3 Pro waży 249 gramów, co oznacza, że ​​w Stanach Zjednoczonych nie musi być zarejestrowany w FAA i jest zgodny z polityką dotyczącą dronów w wielu krajach, oprócz tego, że jest bezpieczny ze względu na niską wagę. Mini 3 Pro jest dronem przenośnym i można go złożyć jak inne drony DJI, co oznacza, że ​​jest idealny do zabierania na wycieczki, ponieważ można go spakować do małej torby.

Może Cię zainteresować także: Snap zapowiedział minidrona Pixy

DJI mówi, że Mini 3 Pro ma nową konstrukcję z ramionami i śmigłami, które zostały dostosowane do bardziej aerodynamicznego lotu, co skutkuje dłuższym czasem lotu. Posiada również podwójne czujniki wizyjne do przodu i do tyłu, zapewniające bezpieczniejszy lot.

Następca Mini 2 – Mini 3 Pro ma funkcje, które wcześniej były zarezerwowane dla wyższej klasy dronów Mavic i Air firmy DJI. Ma lepszą wydajność lotu, lepszą kamerę, lepszą żywotność baterii i ulepszone możliwości sztucznej inteligencji. Może nagrywać wideo 4K 60 kl./s i ma przeprojektowany gimbal, aby uchwycić więcej kątów kamery, takich jak ujęcia w przechyleniu i prawdziwe pionowe fotografowanie w przypadku zdjęć w trybie portretowym.

Mini 3 Pro to pierwszy dron z serii Mini, który oferuje trójkierunkowe wykrywanie przeszkód z czujnikami wizualnymi do przodu, do tyłu i do dołu. Czujniki umożliwiają zaawansowanym systemom wspomagania pilota wykryć bezpieczniejsze ścieżki wokół przeszkód podczas lotu, a ponadto współpracują z FocusTrackiem w celu wybrania obiektu, który dron utrzymuje w środku kadru podczas lotu.

Wyposażony jest w aparat o przekątnej 1/1,3 cala z przysłoną f/1,7, który może robić zdjęcia o rozdzielczości do 48 megapikseli. Oprócz wideo 4K 60 kl./s może nagrywać wideo HDR z prędkością 30 kl./s i ma nawet 4-krotny zoom cyfrowy w zależności od rozdzielczości. Poprawiono wydajność przy słabym oświetleniu w porównaniu do Mini 2.

Dron DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro oferuje 34 minuty czasu lotu na jednym ładowaniu i jest dostępna opcja rozszerzonego akumulatora lotu, który pozwala na maksymalny czas lotu do 47 minut. Może być używany z DJI RC, lekkim pilotem z 5,5-calowym ekranem dotykowym i integruje się z aplikacją DJI Fly.

Bez pilota DJI Mini 3 kosztuje 669 USD. DJI Mini 3 Pro z pilotem RC-N1 kosztuje 759 USD, a DJI Mini 3 Pro z DJI RC 909 USD. Dostępne są również zestawy modernizacyjne, które zawierają dodatkowe baterie, śmigła i inne akcesoria. DJI Mini 3 Pro można zamówić w przedsprzedaży na oficjalnej stronie DJI od dzisiaj.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Macrumors | DJI