Disney+ startuje z ofertą powitalną w Polsce

Od 10 maja do 14 czerwca 2022 roku można skorzystać z ograniczonej czasowo oferty powitalnej na roczny abonament Disney+ w cenie 229 zł.

Oferta powitalna w Disney+ w Polsce

Usługa Disney+ to zbiór filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Standardowa subskrypcja Disney+ oferuje wiele możliwości, w tym dostęp do oryginalnych produkcji, których nie zobaczysz nigdzie indziej, filmowych hitów, seriali, filmów krótkometrażowych oraz inspirujących reportaży. Wykupując dostęp możesz do woli pobierać materiały na 10 urządzeniach i masz możliwość ustawienia 7 profili. Usługa zapewnia dostęp do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach, jakości 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos na kompatybilnych urządzeniach, a zaawansowana kontrola rodzicielska daje możliwość utworzenia profili dla dzieci.

W tym samym czasie można oglądać filmy i seriale na 4 urządzeniach jednocześnie, a dzięki funkcji Groupwatch można zorganizować wirtualne wspólne oglądanie z maksymalnie 5 osobami.

Disney+ wystartuje w Polsce 14 czerwca 2022 roku, ale już teraz można się wstępnie zarejestrować, aby w dniu premiery otrzymać otrzymać wiadomość e-mail z linkiem do specjalnej oferty powitalnej. W ramach promocji można będzie wykupić dostęp do serwisu na 12 miesięcy w cenie 8 miesięcy czyli za 229,90 zł. Subskrypcja zostanie odnowiona automatycznie w aktualnej cenie za miesiąc, chyba, że zostanie anulowana.

Miesięczna subskrypcja w naszym kraju będzie kosztować 28,99 zł – czyli rocznie trzeba byłoby wydać 347,88 zł. Jak łatwo policzyć, w ramach oferty powitalnej oszczędzamy 117,98 zł rocznie. To z pewnością dobry deal dla osób, które wiedzą, że przez rok będą korzystać z Disney Plus. Rejestracja na ofertę powitalną jest dostępna do północy 13 czerwca 2022 roku i musi zostać wykupiona do 26 czerwca 2022 roku. Po tej dacie, miesięczny abonament będzie kosztował 28,99 zł.

Jak skorzystać z oferty powitalnej od Disney Plus?

Na stronie głównej usługi pod adresem disneyplus.com (na stronie dostępny jest pełny regulamin):

  1. Kliknij przycisk Zarejestruj się, wpisz swój e-mail i zaznacz odpowiednią zgodę przed północą 13 czerwca 2022 roku.
  2. W dniu premiery usługi – 14 czerwca 2022 roku otrzymasz e-mail (do 24 godzin po rejestracji) z linkiem do oferty, która ważna będzie do 26 czerwca 2022 roku.
  3. Kliknij link w e-mailu, wprowadź informacje dotyczące płatności i rozpocznij oglądanie.

Subskrypcja Usługi Disney+ obejmuje zapisanie się do cyklicznego planu płatności, subskrypcję można anulować w każdej chwili. Wówczas przestanie być ona aktywna z końcem okresu rozliczeniowego.

Co można zobaczyć w Disney+?

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak „Księga Boby Fetta” i „The Mandalorian” oraz długo wyczekiwanego serialu „Obi-Wan Kenobi”. Ponadto zobaczą „Moon Knight”, serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem, a także nominowany do Nagrody Akademii® film „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” z Simu Liu i Awkwafiną. 

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii® animacji „Luca” (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii® „Naszym magicznym Encanto” (Walt Disney Animation Studio) i „Cruelli” z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak popularny, oryginalny serial komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku” oraz seriale „Pam i Tommy”, „The Kardashians”, „Królowe”, a także „Simpsonowie”, „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, „9-1-1” czy „Czarno to widzę”. Z kolei National Geographic przedstawi „Świat według Jeffa Goldbluma” i doceniony Nagrodą Akademii® „Free Solo: Ekstremalna wspinaczka”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney Plus