Zobacz teledysk Lady Gagi do „Top Gun: Maverick”

Tom Cruise płacze w teledysku ballady Lady Gagi pod tytułem „Hold My Hand” do filmu „Top Gun: Maverick”, który zadebiutuje w kinach 27 maja 2022 roku.

Lady Gaga: „Hold my Hand” do filmu „Top Gun: Moverick” (2022)

Zdobywczyni Oscara Lady Gaga (Narodziny gwiazdy, House of Gucci) wydała teledysk utworu Hold My Hand do filmu Top Gun: Maverick – kontynuacji przeboju z 1986 roku. Film będzie mial swoją premierę w kinach 27 maja 2022 roku. Reżyser Joseph Kosinski sfilmował Gagę, która nagrała poruszający singiel na lotnisku na pustyni. Retrospekcje do oryginalnego filmu, nakręconego przez Tony’ego Scotta. Kontynuacja filmu Top Gun rozgrywa się 30 lat po oryginale, a Maverick szkoli teraz oddział absolwentów TOPGUN, w tym syna Goose – porucznika Bradleya Bradshawa (Miles Teller) aka Rooster, do niebezpiecznej, specjalistycznej misji.

Może Cię także zainteresować: Zapowiedź filmu dokumentalnego o Lady Gadze

W utworze Hold My Hand słyszymy: „Widzę, że krwawisz / Nie musisz mi pokazywać ponownie. Ale jeśli zdecydujesz się, pojadę z tobą w tym życiu / nie odpuszczę do końca.”

„Kiedy pisałam tę piosenkę do Top Gun: Maverick, nawet nie zdawałam sobie sprawy z wielu warstw, które obejmowały serce filmu, moją własną psychikę i naturę świata, w którym przyszło nam żyć”, napisała na Twitterze Gaga, która również przyczyniła się do powstania ścieżki dźwiękowej Top Gun: Maverick wraz z nagrodzonym Oscarem kompozytorem Hansem Zimmerem, Lorne Balfe i Haroldem Faltermeyerem.

Zdobywczyni Oscara za Narodziny gwiazdy kontynuuje: „Chciałam zrobić z muzyki piosenkę, w której dzielimy naszą głęboką potrzebę bycia zrozumianym i próbowania zrozumienia siebie nawzajem – tęsknotę za byciem blisko, kiedy czujemy się tak daleko i umiejętność uczczenia bohaterów życia… Ta piosenka jest listem miłosnym do obecnego świata, po bardzo trudnym czasie.”

Główny gwiazdor Cruise pochwalił poświęcenie Gagi dla filmu podczas „The Late Late Show”, mówiąc, że piosenka „otworzyła cały film” i ugruntowała „emocjonalny rdzeń” epickiego filmu.

„Piosenka, którą napisała, po prostu się wpasowała i stała się tak naprawdę podstawą i biciem serca naszego filmu” – powiedział Cruise.

Obejrzyj cały teledysk do utworu Hold My Hand w wykonaniu Lady Gagi:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Lady Gaga | IndieWire