Daniel Radcliffe w zwiastunie filmu biograficznego Weirda Ala Yankovica

Już wiemy czego się spodziewać po Danielu Radcliffe’ie w roli Weirda Ala Yankovica w filmie biograficznym Weird: The Al Yankovic Story od Roku.

Daniel Radcliffe - kadr z filmu „Weird: The Al Yankovic Story” od Roku Channel
Daniel Radcliffe – kadr z filmu „Weird: The Al Yankovic Story” od Roku Channel

W pewnym momencie w filmie UHF Yankovica z 1989 roku, Yankovic gra parodię Rocky’iego – postaci Sylvestra Stallone’a, ponieważ sam Stallone wycofał się z zaplanowanej sceny. Aby przybliżyć sylwetkę Stallone’a, Yankovic założył naoliwiony kostium mięśniowy, który nie musiał wyglądać przekonująco. Chociaż zwiastun Weirda nie wymienia nazwy UHF ani Stallone’a, Radcliffe w jakiś sposób przywołuje ideę Yankovica w momencie, gdy zdziera koszulę na scenie przed wiwatującym tłumem.

Weird było tylko jednym z wielu nadchodzących filmów, które Roku rozreklamował podczas swoich pierwszych zapowiedzi, w których ogłosił również Slip Zoe Lister-Jones i nowy sezon The Great American Baking Show.

Lista nadchodzących nowych treści od Roku sprawia, że ​​wydaje się, że streamer ma otwarte opcje, jeśli chodzi o rodzaj filmów i seriali, z których chce być znany. Platforma reklamowa Roku OneView wkrótce zaoferuje sprzedawcom opcję łączenia reklam z możliwością zakupu z Roku Pay – platformy płatniczej, za pośrednictwem której abonenci mogą kupować treści.

Weird: The Al Yankovic Story zadebiutuje na Roku Chnnel tej jesieni.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Roku | The Verge