Ruszają catingi do 3. sezonu „LEGO Masters”

Wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny powraca! Już teraz można zgłosić się do udziału w castingu na uczestnika „LEGO MASTERS”.

Casting do 3. edycji programu rozrywkowego „LEGO Masters”

Najważniejsze wymagania? Kreatywność, determinacja i pasja. LEGO MASTERS to niezwykły program, w którym uczestnicy przekraczają granice wyobraźni tworząc imponujące budowle z klocków. Podczas zadań mogą zademonstrować nie tylko umiejętności techniczne, ale również uwolnić pokłady kreatywności. Castingi do trzeciego sezonu programu ruszyły 29 kwietnia 2022 roku.

Sprawdź również: Campus Lego z przestrzenią do pracy i zabawy

Uczestnicy będą tworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. To wszystko powstanie z ponad miliona klocków LEGO! Co więcej, gracze będą musieli zmierzyć się z presją czasu, rywalami oraz ogniem krytyki ekspertów. W programie na pewno nie zabraknie dużych emocji! Bo LEGO Masters to przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich, w każdym wieku!

Program LEGO  Masters podbił serca widzów na wszystkich kontynentach. Hit oglądalności w USA, Australii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce! Niezwykłe zadania, surowi jurorzy, wspaniali gracze i wielka nagroda!

Weź udział w nowej edycji LEGO Masters! W programie czekają na Ciebie tysiące klocków, fantastyczne budowle i nieograniczone możliwości.

Emisja „LEGO MASTERS” planowana jest jesienią na antenie TVN. Program poprowadzi Marcin Prokop.

Wszystkie informacje dostępne są na oficjalnej stronie programu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN