Koncepcja iPhone Studio – Mac Studio + iPhone

Poznaj iPhone Studio, koncepcję projektową autorstwa Antonio De Rosy opartą na Mac Studio.

Koncepcja iPhone Studio Pocket Science
ADR Studio Antonio De Rosa

Nowa koncepcja projektowa iPhone’a Studio łączył elementy niedawno wydanego komputera stacjonarnego Mac Studio z iPhone’em. Powstałe rendery, autorstwa płodnego włoskiego artysty koncepcyjnego Antonio De Rosy, pokazują elegancki telefon iPhone Studio z potężnym zestawem funkcji. iPhone Studio utrzymany w języku projektowania Maca, przedstawia zupełnie nową, potężną koncepcję telefonu. Powyższe zdjęcie daje dobre spojrzenie na „ProCamera Array” i otaczający obudowę trójwymiarowy głośnik.

Koncepcja iPhone Studio mocno wybiega w przyszłość

W swoich nowych renderach De Rosa pokazuje „język projektowania Mac Studio zastosowany do iPhone’a: ​​tworząc projekt o nazwie iPhone Studio. Z A16 Ultra, USB-C, Audio 3d, ProCamera Array z soczewką peryskopową. Sprawdź to w AR na swoim iPhonie!” (Strona internetowa De Rosy oferuje możliwość pobrania „AR Quick Look” w celu uzyskania widoku 360 stopni).

Plan był więc taki, aby stworzyć elegancki telefon zasilany chipsetem A16 Bionic z łącznością USB-C (na którą naciskają europejscy regulatorzy). Z kolei Audio 3d wydaje się odnosić do głośnika, który wygląda tak, jakby owijał się wokół całego telefonu – wskazują na to otwory kratki głośnika, który emitowałby dźwięk we wszystkich kierunkach.

Ponadto rendery pokazują również zupełnie nową „ProCamera Array” z soczewką peryskopową. Oczekuje się, że ta technologia zmniejszy rozmiar notcha w iPhonie od 2023 lub 2024 roku.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to kolejny efektowny projekt De Rosy i być może będzie miał coś wspólnego z przyszłymi projektami iPhone’a.

Poniższe wideo przedstawia wszystkie funkcje sugerowane w nowej koncepcji iPhone Studio:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Cult od mac | ADR Studio Design (Antonio De Rosa)