Premiera „Diablo Immortal” już 2 czerwca!

Blizzard potwierdził, że ​​długo oczekiwana gra RPG „Diablo Immortal” pojawi się 2 czerwca 2022 roku na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android oraz komputerach PC.

„Diablo Immortal” - premiera 2 czerwca 2022 roku

Pod koniec minionego weekendu Blizzard ogłosił, że zorganizuje wydarzenie na YouTubie w poniedziałek 25 kwietnia o 13:30 czasu polskiego. Podczas trwającego 9 minut wydarzenia właśnie poznaliśmy długo oczekiwaną datę premiery gry mobilnej Diablo Immortal. Gra jest prawie gotowa po czterech latach rozwoju i ma pojawić się w czerwcu tego roku w sklepach Google Play i App Store.

Sprawdź również: „Diablo Immortal” w przedsprzedaży w App Storze

Minęło dużo czasu, w rzeczywistości cztery lata, i chociaż wstrząsające przyjęcie Diablo Immortal w 2018 roku rzuciło chmurę na rozwój gry, nie można zaprzeczyć, że ten tytuł jest nadal bardzo wyczekiwanym wydaniem mobilnym. Na szczęście Blizzard był bardzo zaangażowany we wszystkich fazach długiego rozwoju gry, oferując wersje alfa i beta do testowania rozgrywki, a także mnóstwo danych na temat mechaniki gry i planowanych funkcji. Blizzard dobrze zarządzał rozwojem gry, cały czas informując zainteresowane strony, co jest godne pochwały.

To wszystko prowadzi do dzisiaj. Blizzard w końcu potwierdził datę premiery Diablo Immortal. Gra ma pojawić się 2 czerwca 2022 roku, co zostało ujawnione dzisiaj podczas wydarzenia Blizzard na YouTube Premier.

Ujawniono również, że Diablo Immortal zostanie wydane w wersji na PC, wraz z grą międzyplatformową z urządzeniami mobilnymi (okazuje się, że nie potrzebujesz telefonu). Diablo Immortal zadebiutuje w ramach otwartych beta-testów jako darmowa gra na komputery z systemem Windows. Wsparcie dla kontrolerów pojawi się również na urządzeniach mobilnych i PC, wraz z obsługą myszy i klawiatury na PC (w tym sterowanie klawiszami WSAD), chociaż obsługa urządzeń peryferyjnych PC nie będzie dostępna w dniu premiery – zaplanowano to na późniejszą datę.

Można już zarejestrować się, aby otrzymać powiadomienie o grze w dniu premiery:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Diablo Immortal