Wyzwanie Apple Watch z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca już 29 kwietnia

Apple planuje kolejne wyzwanie aktywności dla właścicieli zegarków Apple Watch na Międzynarodowy Dzień Tańca, który odbędzie się 29 kwietnia 2022 roku.

Apple Watch Activity Challenge – Dzień Tańca 2022

Firma Apple planuje zorganizować wyzwanie aktywności Apple Watch w Międzynarodowy Dzień Tańca, który ma być obchodzony w piątek 29 kwietnia 2022 roku. Activity Challenge pojawi się na zegarkach Apple Watch jako powiadomienie w dniach poprzedzających to wydarzenie. Aby zdobyć nagrodę International Dance Day, Apple poprosi użytkowników Apple Watch o wykonanie 20-minutowego lub dłuższego treningu tanecznego właśnie tego dnia.

Czas na groove! Zdobądź tę nagrodę, rejestrując co najmniej 20-minutowy trening taneczny w Międzynarodowy Dzień Tańca, 29 kwietnia. Wykonaj go z pomocą aplikacji Trening lub dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Zobacz także: Nowe wyzwanie w Apple Watchu z okazji Miesiąca Serca

Użytkownicy Apple Watchów, którzy pomyślnie ukończą trening taneczny tego dnia, odblokują plakietkę w aplikacji Fitness wraz z animowanymi naklejkami, których można używać w aplikacjach Wiadomości i FaceTime.

Wyzwanie można ukończyć, wykonując samodzielny układ taneczny lub korzystając z układu tanecznego w Apple Fitness+, niestety w Polsce ta ostatnia nie jest jeszcze dostępna, ale nie jest to przeszkodą w zdobyciu nagrody Apple Watch Challenge.

Międzynarodowy Dzień Tańca to jedno z wyzwań związanych z aktywnością w zegarku Apple Watch, które Apple organizuje co roku, i nadejdzie tydzień po wyzwaniu aktywności związanym z Dniem Ziemi, który odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku. W przypadku tego wydarzenia trzeba będzie zarejestrować dowolne ćwiczenie trwające 30 minut.

Apple Watch Activity Challenge – Dzień Ziemi 2022

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple