Nowa seria robotów yeedi vac 2 – jeszcze lepsze czyszczenie w przystępnej cenie

Seria yeedi vac 2 to przełom w swoim przedziale cenowym z udoskonalonym systemem mopowania i zaawansowaną technologią omijania przeszkód.

Nowa seria robotów sprzątających yeedi vac 2

UWAGA! Mieliśmy okazję przedpremierowo przetestować yeedi vac 2 pro – już jutro opublikujemy recenzję!

Celem marki robotów sprzątających yeedi jest pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów w ich codziennym życiu – dzisiaj firma zaprezentowała serię yeedi vac 2. Oba modele yeedi vac 2 pro i vac 2 są wyposażone w wiodącą w branży technologię omijania przeszkód, która inteligentnie rozpoznaje i pozwala omijać obiekty na podłodze. Dzięki przystępnej cenie, debiut tej serii dostarcza najbardziej zaawansowaną technologię w branży robotów sprzątających dla większej liczby klientów.

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej serii, yeedi uruchomiło program naprawy/wymiany, w ramach którego klienci mogą w okresie gwarancyjnym wymienić wadliwe urządzenie na nowe zamiast je naprawiać.

Z opinii klientów wynika, że roboty z technologią z ostatniej dekady zwykle nie rozwiązywały ich problemów. Z drugiej strony roboty sprzątające z najnowocześniejszą technologią są drogie i nie wydają się najlepszą inwestycją dla osób poszukujących wyłącznie narzędzi do czyszczenia podłóg.

„Jesteśmy dumni, że seria yeedi vac wprowadzona na rynek w zeszłym roku jest uwielbiana i polecana przez tak wielu globalnych klientów” – skomentował Gary Li, dyrektor generalny yeedi: „Zastanawialiśmy się, jak podnieść poziom sprzątania zrobotyzowanego. I seria yeedi vac 2 to nasza odpowiedź. Zastosowaliśmy nawet inteligentną technologię 3D omijania przeszkód, która w tym przedziale cenowym była powszechnie uważana za nieopłacalną, aby zapewnić niezawodność większej liczbie gospodarstw domowych”.

Udoskonalony system mopowania, który naprawdę działa

Uprzednio pozytywnie zweryfikowana w serii yeedi vac funkcja integracji odkurzacza i mopa, została udoskonalona w yeedi vac 2 pro dzięki unikatowemu oscylacyjnemu systemowi mopowania. To innowacyjne rozwiązanie imituje ręczne mopowanie, poruszając do przodu i do tyłu ale 5 razy szybciej, dzięki czemu nawet najbardziej irytujące plamy można z łatwością usunąć. Stworzony z trwałym systemem mopowania, yeedi vac 2 zapewnia niezawodną skuteczność mopowania dla różnych rodzajów podłóg.

Zaawansowane omijanie przeszkód

Możemy pożegnać się z zablokowaniem robota, przypadkowym uderzaniem w meble czy inne przedmioty oraz koniecznością zbierania zabawek czy kabli przed sprzątaniem. Za pomocą technologii 3D omijania przeszkód, seria yeedi vac 2 inteligentnie wykrywa obiekty na swojej drodze i reaguje na czas, aby sprytnie je omijać. Dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu przedmiotów codziennego użytku znajdujących się na podłodze możesz natychmiast rozpocząć sprzątanie bez konieczności wcześniejszego zbierania bałaganu.

Bez opróżniania pojemnika na śmieci przez 30 dni

Współpraca z samoopróżniającą stacją yeedi (sprzedawana oddzielnie) umożliwia automatyczne opróżnianie  pojemnika na śmieci. Dzięki workowi na kurz o pojemności 2,5 l w szczelnej konstrukcji, seria yeedi vac 2 pomieści śmieci z  30 dni, dzięki czemu możesz zapomnieć o odkurzaniu i skupić się na tym, co ważne.

Program wymiany/naprawy dla serii yeedi vac 2

yeedi ogłosił również program wymiany/naprawy dla tej zupełnie nowej serii. Wprowadzając ten program, yeedi obiecuje klientom bezpłatną wymianę zamiast napraw urządzenia w okresie gwarancyjnym.

Zmień stare na zupełnie nowe

yeedi sprawiło, że użytkownicy mogą niezwykle łatwo zaktualizować swoje stare modele yeedi do wersji vac 2 pro. Począwszy od kwietnia 2022 roku, niezależnie od posiadanego modelu yeedi, możesz go łatwo wymienić na dopłatę na zakup yeedi vac 2 pro.

Specyfikacja serii yeedi vac 2

Modelyeedi vac 2 proyeedi vac 2
Cena2.056,99 zł1.599,87 zł
Omijanie przeszkód Technologia 3D omijania przeszkód Technologia 3D omijania przeszkód
System mopowaniaOscylacyjny system mopowaniaStandardowy system mopowania 
Moc ssania3000Pa3000Pa
Rozpoznawanie dywanów TakNie
Pojemność baterii5200mAh2600mAh
Pojemność zbiornika na kurz 420ml420ml
Pojemność zbiornika na wodę180ml240ml
Współpraca ze stacją samoopróżniającąTakTak

Cena i dostępność

  • yeedi vac 2 pro będzie dostępny od 20 kwietnia w cenie 2.056,99 zł w oficjalnym sklepie na Allegro.
  • yeedi vac 2 w cenie 1.599,87 PLN będzie dostępny w czerwcu. 
  • Stacja samoopróżniająco/ładująca jest już dostępna w sprzedaży jako osobne akcesorium w cenie 914,00 zł. 

Od 20 do 24 kwietnia oraz od 1 do 8 maja yeedi vac 2 pro będzie dostępny w promocyjnej cenie 1737,00 zł.

Jeśli kupisz to urządzenie za pośrednictwem powyższego linku, otrzymamy niewielką prowizję.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: yeedi