Zwiastun 2. sezonu serialu „Teheran” z Glenn Close

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu serialowego thrillera szpiegowskiego od Apple TV+ pt. „Teheran”, którego premiera odbędzie się 6 maja 2022 roku.

Teheran (Apple TV+)

Serial Teheran (tyt. oryg. Tehran) okazał się jednym z najlepszych seriali dostępnych na platformie streamingowej Apple TV+, a pierwszy sezon zakończył się w październiku 2020 roku. Apple ruszyło z pracami nad drugim sezonem serialu w styczniu zeszłego roku, ale do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele na temat tego co nas czeka. Drugi sezon ma zadebiutować na Apple TV+ w piątek 6 maja 2022 roku. Zanim jednak nadejdzie ta data, możemy obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun.

I chociaż nagranie ma nieco ponad dwie minuty długości i pokazuje mnóstwo wspaniałych momentów fabularnych i postaci, których fani serialu mogą spodziewać się w nadchodzącym sezonie, wielką niespodzianką jest nowa twarz, która dołącza do obsady.

Glenn Close jest najnowszym członkiem obsady i dołącza do powracających członków obsady Niv Sultan, Shervin Alenabi i innych. Oto od Apple’a, który towarzyszy zwiastunowi drugiego sezonu:

Tamar jest hakerem-agentem Mossadu, która infiltruje Teheran pod fałszywą tożsamością, aby pomóc zniszczyć twórcę nuklearnego Iranu. Ale kiedy misja kończy się niepowodzeniem i zostaje uwięziona w nowym życiu, Tamar musi zaplanować operację, która narazi na niebezpieczeństwo wszystkich jej bliskich.

W pierwszym sezonie było osiem odcinków i prawdopodobnie tyle też możemy spodziewać się w drugim sezonie. Dobrą wiadomością dla fanów pierwszego sezonu jest to, że nie muszą długo czekać na rozpoczęcie drugiego sezonu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: iDownloadBlog | Apple