Czekoladowa reklama Apple Card

Firma Apple wypuściła nowy spot reklamowy pt. „Chocolate” promujący łatwą rejestrację i „niekartowy” wygląd karty Apple Card.

Kadr ze spotu reklamowego Apple Card pt. „Chocolate”

W 2019 roku wprowadzono Apple Card. Złożenie wniosku jest tak proste, jak otwarcie aplikacji Portfel na iPhonie i dotknięcie ikony „+” w prawym górnym rogu wyświetlacza. Następnie zobaczysz menu zawierające opcję „Złóż wniosek o kartę Apple”. Niestety usługa nie jest dostępna w Polsce i trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek będzie można ją u nas zdobyć.

Partnerem Apple’a dla Apple Card jest międzynarodowy dom bankowy Goldman Sachs i jako członek sieci płatniczej Mastercard, Apple Card jest akceptowana wszędzie tam, gdzie karty Mastercard, czyli w zasadzie wszędzie. Apple zaznacza, że ​​karta Apple Card nie wiąże się z żadnymi opłatami i „jest bezpieczna i prosta jak iPhone”. A Apple nie sprzeda twoich danych.

Dzisiaj Apple wypuściło nową reklamę telewizyjną Apple Card zatytułowaną Chocolate (pol. Czekolada). Spot zaczyna się w sklepie spożywczym, w którym pewien dżentelmen ma w ustach połowę czekoladowego batona i nadeszła jego kolej, by zapłacić za niego przy kasie. Ale nie ma żadnych pieniędzy. Sprawdza wszędzie swoje kieszenie.

W międzyczasie słyszymy odtwarzaną w tle piosenkę, która trafnie brzmi Chocolate (feat. Trozé) Big Boi. Kasjer, który na początku ma surową twarz, jest niedowierzający, podczas gdy inni w sklepie zaczynają zauważać dziwne ruchy tego faceta, gdy szuka drobnych. Ale nagle ten jedzący czekoladę bezgotówkowy mężczyzna doznaje objawienia. Wyciąga iPhone’a, stuka w aplikację Wallet i składa wniosek o kartę Apple Card.

Apple twierdzi, że możesz złożyć wniosek i korzystać z karty Apple w ciągu kilku minut – nawet w kolejce przy kasie, choć z pewnością cały proces został przyspieszony w przypadku tej reklamy. Nasz bohater szczęśliwie złożył wniosek i otrzymał Apple Card. Jednym ruchem dotyka ekranu swojego iPhone’a, aby zaakceptować kartę, i kładzie telefon przy terminalu POS.

Jedną z najlepszych funkcji karty Apple Card jest to, że gdy z niej korzystasz, procent Twojego zakupu jest zwracany w formie cashbacku. Ponieważ jest to prawdziwa gotówka, nigdy nie wygasa i jest codziennie dodawana do karty Apple Cash w aplikacji Wallet.

Komercyjna emisja tej reklamy z pewnością pojawi się podczas play-offów NBA, transmitowanych przez telewizję w USA.

Obejrzy cały spot poniżej:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple