Opera Crypto Browser dostępna na iPhone’a

Przeglądarka mobilna Opera Crypto Browser dostępna jest już do pobrania na urządzenia z systemem iOS.

Opera Crypto Browser (iPhone, Mac)

Norweska firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu przeglądarek internetowych i fintech – Opera Software – wydała specjalną przeglądarkę kryptograficzną dla urządzeń z systemem iOS. Aplikacja posiada wbudowany portfel kryptograficzny i obsługuje aplikacje Web3. Crypto Browser jest dostępny na platformy iOS, iPadOS, macOS, Windows i Android. Wersje na iPhone’a i iPada są dostępne do pobrania z App Store’a, ale wersję na Maca należy pobrać ze strony internetowej Opery.

Aplikacja sprawia, że ​​aplikacje Web3 są tak samo dostępne, jak każda witryna Web2, zapewniając jednocześnie specjalne wrażenia zarówno osobom, które są zaznajomione z kryptowalutami, jak i nowicjuszom. Jej natywny portfel kryptograficzny bez zabezpieczenia obsługuje Ethereum, Polygon i Celo, z obsługą innych technologii blockchain, które pojawią się w przyszłości. Crypto Browser automatycznie blokuje skrypty cryptojackingu i wykorzystuje technologię Leyer 2 od Ethereum, aby zmniejszyć wpływ technologii blockchain na środowisko i energię.

Jeśli masz inny portfel, możesz przywrócić dowolny portfel zgodny z Ethereum Virtual Machine za pomocą natywnego portfela Opery, co pozwala „zintegrować istniejące zasoby i salda z konfiguracją przeglądarki Crypto i zachować wszystko w jednym miejscu”.

Oprócz wysyłania i odbierania obsługiwanych tokenów, aplikacja umożliwia zakup kryptowalut za pomocą waluty fiducjarnej i wymiany.

Pierwsza na świecie przeglądarka Web3

Aplikacja umożliwia dostęp do aplikacji Web3, w tym Web3 NFT i aplikacji zdecentralizowanych (z ponad 7000 usług obsługiwanych przez Polygon). Fani kryptowalut otrzymują nawet specjalną sekcję w Crypto Browser z najnowszymi wiadomościami ze świata kryptowalut, w tym podcastami.

Oprócz funkcji skoncentrowanych na Web3 i krypto, aplikacja zapewnia standardowe funkcje, które można znaleźć w wielu innych przeglądarkach internetowych, takie jak blokowanie reklam, wyskakujących okienek i plików cookie.

Opera Crypto Browser (obecnie w fazie Beta) dostarcza entuzjastom crypto wygodnego sposobu korzystania z Web3. Wraz z funkcjonalnościami zorientowanymi na Web3 oraz sprawdzoną technologią obsługi stron internetowych, Opera Crypto Browser unifikuje przeglądanie stron z dostępem do DApps oraz platform metarverse. Współpracujemy z kluczowymi ekosystemami oraz blockchainami, włącznie z Polygon, Solana, Unstoppable Domains, Handshake, ENS oraz innymi.

Opera Crypto Browser dostępna na iPhone'a (iOS)
Opera Crypto Browser dostępna na iPhone’a (iOS)
  • Najnowsze z Web3 – zintegrowany Crypto Corner dostarcza najświeższych wiadomości, informacji o nadchodzących airdropach oraz wydarzeniach branżowych, ciekawych kolekcjach NFT, crypto społecznościach, treściach edukacyjnych, podcastów oraz klipów video. Sprawdź aktualne ceny crypto, opłaty czy też sentyment rynku – wszystko w jednym miejscu.
  • Bezpieczeństwo u podstaw – przeglądaj bezpiecznie dzięki bezpłatnemu VPN, Ad Blocker i Tracker Blocker wbudowanemu w przeglądarkę, dzięki czemu korzystanie z Internetu jest bezpieczniejsze. Te zintegrowane funkcje nie tylko chronią Twoją prywatność, ale także przyspieszają przeglądanie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.
  • Wbudowany crypto wallet – uzyskaj dostęp do swoich kryptowalut i zaloguj się do DApps bez instalowania żadnych rozszerzeń. Wbudowany portfel kryptograficzny Opery obsługuje tokeny ETH, ERC-20 i ERC-721, a także wiele blockchainów, w tym Bitcoin, Ethereum, kompatybilne z EVM czy też Layer 2. Dodatkowo możesz używać portfel Metamask, Coinbase lub Binance.
  • Dodatkowe, wbudowane funkcje – Crypto Browser ma dodatkowe wbudowane funkcje, w tym bezpłatny VPN bez logowania, chroniony schowek do kopiowania i wklejania informacji w bezpieczny sposób oraz szybki dostęp do Telegrama, Discorda, Twittera i innych komunikatorów z paska bocznego.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Opera