„Powrót” od 15 kwietnia w CANAL+

Obejrzyj zwiastun nowego serialu oryginalnego CANAL+ zatytułowanego „Powrót”, którego premiera odbędzie się już 15 kwietnia 2022 roku.

Serial „Powrót” już 15 kwietnia 2022 roku na Canal+

Powrót to z jednej strony pełna humoru komedia, z drugiej – przenikliwa, refleksyjna opowieść o facecie, któremu śmierć przemeblowała życie, dająca równocześnie widzowi dużą dawkę nadziei i zadająca mu pytanie – co byśmy zrobili, gdybyśmy dostali od losu szansę na drugie życie?

Serial Powrót to niezwykła historia zwykłego faceta, Jana Starosteckiego (Bartłomiej Topa), która zaczyna się od nagłej śmierci i jeszcze bardziej zaskakującego zmartwychwstania. W wielowymiarowy klimat POWROTU wprowadza widzów trailer serialu. Premiera 6-odcinkowej produkcji już 15 kwietnia w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ PREMIUM. 

Główny bohater Powrotu, Jan Starostecki, właśnie taką szansę dostaje, gdy po kilku dniach od własnego pogrzebu budzi się w trumnie. Początkowy entuzjazm zostaje szybko ugaszony, gdy zauważa, że najbliższa rodzina jego nagłym zgonem niespecjalnie się przejęła, a jego osobiste rzeczy szybko wylądowały w śmietniku. Po tym odkryciu Jan postanawia, że swoje nowe życie musi przeżyć w znacznie barwniejszy sposób i robi wszystko żeby tego nie zepsuć, a w jego poukładaniu pomaga mu najlepszy przyjaciel Kostek (Wojciech Mecwaldowski).

Dużą rolę w Powrocie odgrywają silne bohaterki udowadniające, że nie ma na świecie niczego mocniejszego od kobiet, które nawzajem się wspierają i inspirują. Jedną z nich jest Agata (Magdalena Walach), żona Janka, która po jego śmierci zaczyna odkrywać w sobie cechy, o które wcześniej siebie nie podejrzewała. Równie ważną postacią jest Malwina (Maria Dębska), charyzmatyczna i pełna seksapilu przyjaciółka Agaty. Ten dream team uzupełnia Zoja (Zuzanna Mikołajczyk) – córka Jana, pełna dojrzałości i nastoletniej ciekawości oraz wchodząca w relację z głównym bohaterem Iza (Matylda Giegżno) – dziewczyna nowoczesna, bezkompromisowa, która dodatkowo intryguje swoją tajemniczą przeszłością.

Na widzów dodatkowo czekają świetne dialogi, będące błyskotliwą mieszanką trafionego humoru z solidną dawką refleksji nad tematami ważkimi, zahaczającymi o kwestię życia i śmierci. A to wszystko w pełnej kolorów scenerii Warszawy, której nocne życie pokazuje bohaterom swoje pełne oblicze.

Reżyserem serialu Powrót jest Adrian Panek („Daas”, „Wilkołak”), a autorem scenariusza – Krzysztof Rak („Bogowie”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska („Hiszpanka”), za scenografię Daria Dwornik („Kruk”), a za kostiumy Małgorzata Fudala („Klangor”). Producentem serialu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Serial będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska