OnePlus Nord Buds i 2 smartfony już 28 kwietnia

Firma OnePlus potwierdziła datę premiery dla słuchawek Nord Buds i dwóch kolejnych smartfonów na 28 kwietnia 2022 roku.

OnePlus – More Power For You

Minęło zaledwie kilka tygodni od globalnej premiery OnePlus 10 Pro, ale marka ma już kolejne nowe wydarzenie w planach. OnePlus ogłosiło, że 28 kwietnia 2022 roku odbędzie się premiera dwóch nowych telefonów i pary słuchawek dousznych, podczas wydarzenia zapowiadanego hasłem More Power For You.

Wydarzenie zostało ogłoszone na Twitterze. OnePlus będzie gospodarzem wirtualnej premiery urządzeń, skupiając się na swoich klientach w Indiach. Wydarzenie obejmie „kilka urządzeń OnePlus”, a na obrazie zapowiedzi firma wyraźnie pokazała łącznie trzy różne urządzenia.

Jedynym oczywistym urządzeniem, które pojawi się 28 kwietnia, będą słuchawki bezprzewodowe OnePlus Nord Buds, które wyciekły w zeszłym tygodniu w niektórych dokumentach regulacyjnych. Pozornie budżetowy projekt wyraźnie się wyróżnia, więc nie ma wątpliwości, co tutaj pokazano.

Do tego dochodzą jeszcze dwa inne smartfony o unikalnym designie. Jednym z urządzeń jest prawdopodobnie OnePlus 10R, kontynuacja indyjskiego OnePlus 9R, który został wprowadzony na rynek w zeszłym roku. Drugi to prawdopodobnie OnePlus Nord CE 2 Lite, odchudzona wersja urządzenia, które pojawiło się na początku tego roku. Jedno z tych urządzeń, według dość niezawodnego typera, będzie nazywane „OnePlus Ace” i będzie dostarczane z ładowaniem 150 W oraz chipem MediaTek Dimensity 8100.

W tym momencie nie wiadomo, czy którekolwiek z tych urządzeń trafi na inne rynki poza Indiami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus