Zapowiedź „Prehistoric Planet” od Apple TV+

Apple opublikowało pierwsze zwiastuny nowego serialu dokumentalnego pt. „Prehistoric Planet”, który zadebiutuje 23 maja 2022 roku w Apple TV+.

„Prehistoric Planet” Apple TV+ (2022)

Firma Apple opublikowała oficjalną zajawkę i zwiastun swojego nowego serialu dokumentalnego zatytułowanego Prehistoric Planet (pol. Prehistoryczna planeta). Pięcioczęściowa seria zabierze widzów 66 milionów lat w przeszłość, aby mogli zobaczyć, jak wyglądało życie z dinozaurami. Premiera serialu na Apple TV+ odbędzie się w poniedziałek 23 maja 2022 roku.

Apple przygotowało nową serię dokumentów przyrodniczych, która pojawi się na Apple TV+, ale ta jest trochę inna niż to, co widzieliśmy do tej pory. Firma ujawniła pierwsze zwiastuny serialu Prehistoric Planet – pięcioczęściowego dokumentu przyrodniczego, który zabiera widzów 66 milionów lat w przeszłość, aby zobaczyć, jak wyglądało życie dinozaurów i naszego świata. Serial jest opowiadany przez Sir Davida Attenborougha i kręcony przez zdobywcę Oscara Hansa Zimmera.

Serial zadebiutuje na Apple TV+ w poniedziałek 23 maja, a każdy odcinek będzie wypuszczany codziennie, aż do finału w piątek 27 maja 2022 roku.

Prehistoryczna planeta łączy nagradzane filmy przyrodnicze, najnowsze osiągnięcia paleontologiczne i najnowocześniejszą technologię, aby odsłonić spektakularne siedliska i mieszkańców prehistorycznej Ziemi w wywjątkowym spektaklu.

Ta seria jest produkowana przez światowej sławy zespół z BBC Studios Natural History Unit przy wsparciu fotorealistycznych efektów wizualnych MPC („Król Lew”, „Księga dżungli”). Prehistoric Planet przedstawia mało znane i zaskakujące fakty z życia dinozaurów na tle środowisk z czasów kredowych, w tym wybrzeży, pustyń, lodowych światów i lasów. Od Tyrannosaurusa rexa po odkrywanie tajemniczych głębin oceanów i śmiertelnych niebezpieczeństw na niebie, serial ma ożywić historię Ziemi jak nigdy dotąd.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalne zwiastuny nadchodzącej serii:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: iMore | Apple TV+ Press