Xiaomi może wydać 10-calowy Smart Display

Xiaomi może wkrótce wypuścić 10-calowy inteligentny wyświetlacz, który uzupełni gamę inteligentnych głośników oraz inteligentny zegar Mi.

Mi Smart Clock
Na zdjęciu: inteligentny zegarek Mi Smart Clock (od Xiaomi)

Lista w bazie danych certyfikacji Bluetooth SIG sugeruje, że Xiaomi może pracować nad nowym inteligentnym wyświetlaczem o przekątnej 10 cali. W zestawieniu znalezionym przez MySmartPrice stwierdzono, że urządzenie będzie miało łączność Bluetooth 5.0, ale Xiaomi nie zdradziło innych istotnych szczegółów.

Urządzenie jest wymienione z numerem modelu X10A i opisane jako Xiaomi Smart Display 10. Na liście znajduje się informacja, że ​​produkt będzie miał łączność Bluetooth 5.0 i będzie używał wersji sprzętowej R0105 i wersji oprogramowania V2.1.4.

Lista nie podaje żadnych dalszych szczegółów. Jednak z nazwy można założyć, że gadżet będzie miał 10-calowy (~25 cm) ekran o możliwej rozdzielczości wyświetlania 1280 ✕ 800 pikseli.

MySmartPrice spekuluje, że urządzenie może mieć przycisk zasilania i klawisze głośności wraz z asystentem głosowym, takim jak Xiao AI. Publikacja sugeruje również, że wyświetlacz miałby być ekranem dotykowym z obsługą gestów.

Xiaomi wypuściło już kilka inteligentnych wyświetlaczy o rozmiarach od 4 do 8 cali (~10 do 20 cm), takich jak Mi Smart Clock. Jednak były one w większości ograniczone do rynku chińskiego, więc nie jest jasne, czy ten nowy gadżet zostanie wydany globalnie.

Gdyby ten możliwy inteligentny wyświetlacz był dostępny na szerszym rynku, Xiaomi może dążyć do konkurowania z urządzeniami takimi jak Amazon Echo Show 10.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck | Bluetooth SIG Certification Database | MySmartPrice