Mobile Vikings obniża ceny pakietów internetu w roamingu UE

Niezależny operator komórkowy Mobile Vikings obniża ceny pakietów internetu w roamingu do Unii Europejskiej o 25%.

Mobile Vikings obniża ceny pakietów internetu w roamingu UE

Operator Mobile Vikings umożliwia od dziś swoim użytkownikom, korzystanie z paczek internetu w roamingu UE w cenach niższych o 25%. Za 1 GB zapłacą oni teraz 12 zł (stara cena: 16 zł) a za 2 GB za 24 zł (stara cena: 32 zł). Każdy pakiet jest ważny przez 30 dni. Paczki można wygodnie zakupić w aplikacji Viking App. Pakiety nie obowiązują w ofercie Pokłady Internetu Mobilnego.

Alternatywną opcją dla osób, które nie chcą ograniczać się pakietami, jest zasilenie konta dodatkowymi środkami – koszty roamingu pozostają takie same (0,012 zł/MB), jednak będą naliczać się zgodnie z użytkowaniem.

Wygodnym rozwiązaniem jest korzystanie z Inteligentnego Portfela, który dzięki podpięciu karty płatniczej będzie sam pobierał z niej środki, kiedy saldo spadnie poniżej ustalonej kwoty. Naturalnie można także określić maksymalną kwotę, jaka może być pobrana z karty w ciągu miesiąca. W Mobile Vikings podstawą usługi jest bowiem pełna kontrola i wolność w tym, jak korzystasz z sieci.

Z tego samego powodu operator nie włącza usług roamingowych automatycznie do comiesięcznej opłaty za korzystanie z oferty, w której flagowym produktem jest Perfekt Match z nielimitowanymi połączeniami, SMS i MMS oraz 25 GB kumulującego się internetu w cenie 25 zł za 31 dni.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings