LEGO wydaje DeLoreana z „Powrotu do przyszłości”

Nowy zestaw LEGO «Wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości”» z kultowym DeLoreanem z filmu trafi do sprzedaży 4 maja 2022 roku.

DeLorean DMC-12 LEGO (Wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości”)

LEGO ma coś specjalnego dla dorosłych fanów filmowej serii „Powrotu do przyszłości” – 1872-elementowy zestaw konstrukcyjny LEGO Creator Expert – Wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” (#10300), czyli kultowy DeLorean DMC-12. Doktor i Marty podróżowali z prędkością 142 km/h, ale Ty nie musisz się aż tak spieszyć podczas budowania wszystkich imponujących detali zestawu. Wśród realistycznych elementów znajdują się otwierane do góry drzwi, koła, które można złożyć do lotu, podświetlany kondensator strumienia, deska rozdzielcza z nadrukowanymi datami, otwierana maska, a także deskolotka i wymienne tablice rejestracyjne.

W połączeniu z minifigurkami doktora i Marty’ego model będzie doskonałą ozdobą, która pozwoli wyrazić swoją miłość do ulubionego filmu. Ten zestaw LEGO jest najnowszym w kolekcji filmowych samochodów. Stanowi wciągające zadanie konstrukcyjne i doskonale nadaje się na prezent dla każdego fana pamiątek związanych z filmami z serii „Powrót do przyszłości”.

Zestaw pozwala zbudować jedną z trzech wersji auta — wersja pierwsza ma maszt z piorunochronem i reaktor plutonowy, wersja druga ma reaktor Mr. Fusion i pozwala złożyć koła do lotu, a wersja trzecia ma opony z białymi ścianami bocznymi i obwód drukowany.

Otwierane do góry drzwi tego samochodu otwierają się zupełnie jak w filmach. Koła samochodu można złożyć, aby aktywować tryb lotu. Inne detale obejmują podświetlany kondensator strumienia, deskę rozdzielczą z nadrukowanymi datami i otwieraną maskę

Dwie minifigurki oraz akcesoria: znane z filmów elementy, takie jak deskolotka Marty’ego i tablica rejestracyjna z napisem „OUTATIME”. Model uzupełniają minifigurki doktora i Marty’ego McFly’a.

Zestaw z samochodem z „Powrotu do przyszłości” nadaje się zwłaszcza dla dorosłych, którzy rozglądają się za kolejnym wciągającym zadaniem.

3 tryby DeLoreana (LEGO)
3 tryby DeLoreana (LEGO)

Zbudowane auto ma następujące wymiary: wysokość – 5″ (12 cm), szerokość – 8″ (19 cm), głębokość – 14″ (35 cm). Cena zestawu na oficjalnej stronie LEGO wynosi 799,99 zł. Zestaw będzie wysyłany przed 4 maja 2022 roku, ale już można zamówić go w przedsprzedaży.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: LEGO