Playstation Spartacus ma zostać ogłoszony do końca marca!

Konkurencyjna usługa dla Xbox Game Pass – Playstation Spartacus prawdopodobnie zostanie zaprezentowana w ciągu „następnych 48 godzin”.

PlayStation Spartacus - PS Plus + PS Now

Wielu znawców branży potwierdziło, że Sony ma wiele ekscytujących ogłoszeń dla fanów PlayStation. Wśród plotek najwięcej mówi się dacie premiery God of War: Ragnarok, informacjach o cenie i dostępności PSVR 2 oraz o nowej usłudze subskrypcyjnej o nazwie kodowej Spartacus.

Pogłoski o tym, że Sony pracuje nad odpowiednikiem Xbox Game Pass zwanej Spartacus pojawiły się po raz pierwszy w kwietniu 2021 roku. Jest to w zasadzie hybryda PlayStation Plus i PlayStation Now, chociaż mówi się, że ta ostatnia jest dodatkiem do najdroższego planu. Oczekiwano, że Sony zaprezentuje Spartacusa w marcu 2022 roku – czyli w jeszcze w ciągu najbliższym 2 dni.

Greg Miller, Roberto Serrano i Tom Henderson otrzymali potwierdzenie ze swoich źródeł o nadchodzącym wydarzeniu Sony, które może nastąpić za dwa (lub trzy) dni. Greg twierdzi, że Sony ma w przygotowaniu co najmniej trzy główne ogłoszenia.

Jednym z nich może być Project Spartacus, dodaje Robert. Tom podsumowuje to, spekulując, że Sony może skorzystać z okazji, aby zaprezentować wyczekiwany zestaw słuchawkowy PSVR 2 do rzeczywistości wirtualnej, kilka nowych trybów gry The Last of Us 2 (Factions), a nawet datę premiery God of War: Ragnarok.

Inny znawca branży z historią dokładnych przecieków, AccountNGT, twierdzi, że Sony ma potwierdzić datę i godzinę wspomnianego zdarzenia w ciągu kilku godzin. Rozsiane po całym internecie plotki głoszą, że Sony może zapowiedzieć na imprezie kontroler PlayStation 5 Pro, ale najlepiej potraktować to ze sceptycyzmem.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck | Greg Miller | Roberto Serrano | Tom Henderson| AccountNGT| Reddit