Bezprzewodowy odkurzacz 3 w 1 – Redkey W12 w promocji!

Od 28 marca do 1 kwietnia 2022 roku możesz kupić w promocyjnej cenie bezprzewodowy odkurzacz sprzątający i mop w jednym – Redkey W12.

Redkey W12 opis elementów odkurzacza

Korzystanie z pionowego odkurzacza bezprzewodowego 3 w 1 Redkey W12 wymaga znacznie mniejszego wysiłku i mniej czasu niż w przypadku tradycyjnego odkurzania czy mopowania. Zwykłe odkurzacze mogą być używane tylko do odkurzania kurzu zamiast zbierania mokrych odpadów. Najpierw musisz wyczyścić mokre odpady, odkurzyć, wytrzeć, a następnie umyć mopa — za dużo kroków i za dużo kłopotów.

Z kolei roboty sprzątające są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz szybko odświeżyć podłogi – nie poradzą sobie z rozlanymi płynami czy przyschniętym brudem. Redkey W12 redukuje wszystkie czynności związane ze sprzątaniem podłóg do jednego – może odkurzać, myć na mokro i czyścić w tym samym czasie. Z tego typu urządzeniem oszczędzasz co najmniej połowę czasu na sprzątanie. Zaoszczędzony czas możesz możesz przeznaczyć na to, aby cieszyć się życiem w czystym mieszkaniu :)

W przypadku Redkey W12 wystarczy napełnić zbiornik na wodę z kilkoma kroplami płynu, aby jednym przejechaniem po podłodze zebrać brud i od razu umyć powierzchnię. Odkurzacz sam wciągnie nadmiar wody użyty do wyczyszczenia podłogi. Nie musisz szorować podłoża, bo szybko obracające się szczotki świetnie czyszczą podczas przejechania.

Redkey W12 świetnie radzi sobie zarówno z mały jak i dużymi śmieciami – wsysa płyny (mleko, kawa, dżem, owsianka), resztki jedzenia, karmę dla psów, karmę dla kotów, sierść zwierząt domowych, brudne ślady zwierząt, suche i mokre śmieci na ziemi. Na koniec wystarczy włączyć samooczyszczanie jednym przyciskiem, a odkurzacz automatycznie umyje szczotkę rolkową. Nie musisz się martwić o mycie go rękoma.

cechy

Najważniejsze funkcje odkurzacza Redkey W12

Co wyróżnia wielofunkcyjnego odkurzacza ręcznego funkcją mycia podłóg (prawdziwego mopowania)?

3w1

odkurza, myje i sam się oczyszcza, posiada 2 pojemniki na czystą i brudną wodę

73 dB

cichy – zaledwie 72 dB

bez nadmiaru wody

umyta podłoga schnie w ciągu kilkudziesięciu sekund

2600 mAh

pojemna bateria wystarczająca na kilka cyklów sprzątania

Jest to także najlżejszy odkurzacz i mop na rynku, bowiem waży zaledwie 3,8 kg. W przeciwieństwie do innych masywnych modeli, jest łatwy do podniesienia i zabrania lub zejścia na dół. Można nim łatwo manewrować, dzięki doskonałem przyczepności z przodu.

Z jakimi rodzajami zabrudzeń poradzi sobie Redkey W12?
Z jakimi rodzajami zabrudzeń radzi sobie Redkey W12?

W jaki sposób Redkey W12 sam się czyści?

W jaki sposób Redkey W12 sam się czyści?

Podsumujmy – co potrafi Redkey W12

  • Odkurza i myje w tym samy czasie – przeznaczony do twardych podłóg.
  • Radzi sobie z mokrym, lepkimi i suchymi brudami – takimi jak rozlane sosy, śmietana, surowe jajko, soki, wino a nawet miód.
  • Funkcja samoczyszczenia, dzięki czemu, nasza rola sprowadza się jedynie do wylania brudnej wody.
  • Lekki i kompaktowy. Wzornictwo nowoczesne i estetyczne – do tego z dobrych materiałów.
  • Inteligentny wyświetlacz ledowy, informuje o stanie maszyny i poziomie naładowania.
  • Wydajny – w ciągu 15 minut posprzątasz duży dom do 100 m². Jedno pełne ładowanie wystarcza na 45 minut pracy urządzenia.
  • Niski poziom hałasu – do 73 dB.
  • Nie kurzy – cały brud mieszany jest z wodą – idealny dla alergików.
cena

Promocyjna cena od 28 marca do 1 kwietnia 2022 r.

Do 60% zniżki na odkurzacz czyszczący zarówno na mokro i na sucho – Redkey W12 – tylko na AliExpress. Możesz zamówić po obniżonej cenie i otrzymać prezenty od 28 marca do 1 kwietnia 2022 roku.

Redkey W12

Redkey W12 Elite Clean

ok. 750,00 zł

z kodem SZYBKA25 -25%

Cena uzależniona od kursu dolara – 174,99 USD.

Promocja od 28 marca (godz. 8:00) do 1 kwietnia 2022 r.

Składając zamówienie 28 marca 2022 r. od 8:00 do 9:00 podczas livestreamingu na Aliexpress będziesz miał szansę wygrać wentylator elektryczny o wartości 99 $ (w sumie 5 nagród).
Do pierwszych 200 zamówień prezent – elektryczna szczoteczkę do zębów o wartości 39,99 USD.

Więcej o tym urządzeniu przeczytasz na oficjalnej stronie internetowej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: artykuł sponsorowany