Najnowsze rendery phone’a (1) z grafiką Nothing

Najnowsze rendery telefonów phone (1) uwzględniają tajemniczy zwiastun Carla Pei z minionej konferencji Nothing – ale to nieoficjalne!

Najnowszy (nieoficjalny) render telefonu phone (1) od Nothing
Najnowszy (nieoficjalny) render telefonu phone (1) od Nothing | fot. Ben Geskin za pośrednictwem Twittera

W minioną środę Carl Pei reklamował smartfon phone (1) pierwszej generacji, w ramach swojego nowego start-upu Nothing, jako najbardziej wyjątkowe i innowacyjne urządzenie z Androidem na rynku w momencie jego wprowadzenia na rynek. Teraz znany przeciek nadał sens swojemu początkowemu teaserowi, który zawierał niewiele więcej niż kilka kształtów na czarnym tle.

Carl Pei potwierdził, że jego nowa marka Nothing będzie miała swojego smartfona jeszcze w 2022 roku. Jednak dyrektor nie ujawnił wyglądu urządzenia w żadnych szczegółach, poza tajemniczym ujęciem, które może wskazywać, gdzie mogą się znaleźć niektóre komponenty: na przykład największy i najbardziej centralny z nich może wskazywać miejsce na bezprzewodową cewkę ładującą.

Teraz Ben Geskin wziął tę teorię i zastosował się do niej, tworząc w ten sposób obraz telefonu pasujący do potencjalnych funkcji tylnego panelu. Rezultatem jest urządzenie z tylko 3 kamerami ale dwa obiektywy to wszystko, co może zmieścić się w najwyższym kształcie litery C.

Pokazany tylny panel jest również stylizowany jako wystarczająco przezroczysty, aby pokazać resztę jego elementów wewnętrznych, a także czerwone logo Snapdragona – wszystko zgodnie z dotychczasowym językiem projektowania Nothing. Po stronie wyświetlacza jest przedstawiony jako ekran główny Nothing OS pokazany wcześniej podczas wydarzenia.

Pei nigdy nie określił, kiedy prawdziwy phone (1) zostanie uruchomiony, chociaż strona internetowa Nothing wskazuje teraz, że nastąpi to latem 2022 roku. Tymczasem przypomniał swoim fanom, że nadchodząca runda „inwestycji społecznych” może się rozpocząć wcześniej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck