Nawet 200 GB w prezencie od Heyah na kartę

Klienci Heyah na kartę otrzymują nową funkcję, która zwiększa elastyczność oferty w taryfie „Dniówka” – w ramach promocji „Gigabajty od Heyah” mogą kumulować zapas GB.

Kumulacja gigabajtów w Heyah na kartę – nawet 200 GB w prezencie

Klienci Heyah na kartę w taryfie „Dniówka” nie muszą już martwić się o zapas gigabajtów, gdy ich zapotrzebowanie na pakiet internetu tymczasowo wzrośnie. Operator uruchomił dla nich nową funkcję, dzięki której bonusowe gigabajty po doładowaniu przyznawane w promocji „Gigabajty od Heyah” kumulują się! To oznacza, że niewykorzystane GB nie przepadają, a aby przedłużyć ich ważność, wystarczy doładować konto przed upływem ważności bonusu.

Aby złapać dodatkowe gigabajty w prezencie, wystarczy doładować konto w Heyah na kartę. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • korzystając z aplikacji „Moja Heyah” lub „Mój T‑Mobile”,
  • przez stronę doladuj.heyah.pl lub doladowania.t-mobile.pl.

W przypadku nowego klienta bonusowe GB zostaną dodane do konta również po pierwszym doładowaniu konta w dowolnym kanale, pod warunkiem że zostanie ono wykonane w ciągu 30 dni od aktywacji karty SIM.

Aktywacja bonusu zostanie potwierdzona wiadomością SMS. W zależności od kwoty doładowania można otrzymać pakiet gigabajtów różnej wielkości. Im większa kwota doładowania, tym większy bonus, np. doładowanie za 30 zł to aż 30 GB ekstra!

Szczegóły w poniższej tabeli:

Tabela: gigabajty w prezencie od heyah

Więcej informacji na temat oferty promocyjnej można znaleźć na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska