5 GB od Orange na Pierwszy Dzień Wiosny!

Zgarnij nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 5 GB za darmo przez 5 dni w Orange w ramach promocji „Pierwszy Dzień Wiosny”.

Prezent w Orange na kartę z okazji Pierwszego Dnia Wiosny (promo marzec 2022)

Wyślij bezpłatny SMS o treści WIOSNA pod 364. Usługę włączysz do 25 marca 2022 roku. „Pierwszy Dzień Wiosny” to usługa promocyjna dostępna dla abonentów taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę oraz abonentów oferty Zetafon, korzystających z wyżej wymienionych taryf. W ramach promocji abonent otrzymuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5 GB.

Szczegóły Promocji

 1. Promocja jest dostępna dla abonentów od 21 do 25 marca 2022 r.
 2. W ramach promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, abonent ma możliwość włączenia usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5GB”.
 3. Koszt aktywacji usługi wynosi 0 zł.
 4. Aby skorzystać z promocyjnej usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet 5GB” należy wysyłać SMS-a o treści WIOSNA pod numer 364 (SMS bezpłatny) w terminie od 21 do 25 marca 2022 r do godz. 23:59.59.
 5. Konkretny numer MSISDN może skorzystać z promocji jeden raz.
 6. Włączenie promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu przesłania SMS-a zgodnie z pkt. 4 powyżej przez abonenta. Potwierdzeniem włączenia promocji jest SMS zwrotny.
 7. Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze abonenta przez 5 pełnych dni do godz. 23:59:59.
 8. W ramach transmisji danych w roamingu w Strefie 1 udostępniony jest pakiet 0,7 GB.
 9. Warunkiem włączenia promocji jest pozostawanie numeru abonenta w okresie aktywnym (możliwość wykonywania połączeń wychodzących).
 10. Z promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy posiadają aktywną usługę „Multipakiet”.
 11. Ważność środków wynikających z promocji można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 630 (SMS płatny wg cennika posiadanego planu taryfowego).

WAŻNE! Przy aktywnej usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej lub cyklicznej aktywacja promocji spowoduje automatyczną migrację do usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich + pakiet GB”. Więcej informacji znajdziecie na stronie lub w regulaminie promocji. 

Sprawdź pełny regulamin promocji „Pierwszy Dzień Wiosny”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska