Klienci skarżą się na wykonanie iPada Air 5. gen.

Użytkownicy narzekają na jakość wykonania iPada Air (5. gen. z 2022 roku) – podobno obudowa jest za cienka i wydaje skrzypiące dźwięki.

iPad Air (5. gen. 2022)

Niepokojący problem został zauważony przez użytkowników nowego iPada Air (5. generacji z 2022 roku), którzy twierdzą, że tył urządzenia wydaje się zbyt cienki i wydaje trzeszczące dźwięki. Niektórzy sugerowali nawet, że mogą wyczuć baterię urządzenia przez tylny panel tabletu. Pojawiają się niepokojące komentarze na temat słabej jakości wykonania urządzenia, co w przypadku firmy Apple wydaje się to dość nietypowe.

Według wielu użytkowników Reddita, którzy kupili nowego iPada Air, tylny aluminiowy panel urządzenia jest zauważalnie cieńszy niż w poprzednim modelu, co prowadzi do skrzypienia. Post, który zapoczątkował wątek na Reddicie, stwierdza:

Zamówiłem i otrzymałem dzisiaj dwa niebieskie iPady Air 2022 i jestem trochę zszokowany. Aluminiowy backplate jest dużo cieńszy niż w iPadzie 4, który też mam. Gdy trzymasz urządzenie, możesz prawie wyczuć baterię przez panel. Oba iPady mają to samo uczucie i wydają skrzypiące dźwięki, gdy je trzymasz. Tak się nie działo w przypadku iPada Air 4. Oba zwróciłem – ale czy tylko ja mam ten problem? Zapytałem też inną osobę i ona też to poczuła.

Zobacz także: Nowy spot „Election” promuje moc iPada Air

Inni nowi klienci urządzenia natychmiast dołączyli do dyskusji, aby powiedzieć, że doświadczyli podobnych problemów, jak zauważono w pierwszej odpowiedzi:

Potwierdzam to samo w przypadku mojego niebieskiego Air a5. Mam wrażenie, jakbym czuł wnętrze od tyłu. Więcej niż OK, kiedy włożę go do etui, ale bez czuję się dziwnie.

Tak samo i także niebieski – powiedział inny użytkownik, który potwierdził, że wyczuwa lukę między tyłem iPada a wewnętrznymi elementami. Powiedzieli, że kompilacja iPada „wydaje się bardzo niskiej jakości” i że zwrócą ją w zamian za iPada Pro M1.

Czwarty użytkownik zgodził się, mówiąc: „Myślałem, że mam paranoję”. Podczas gdy niektórzy użytkownicy stwierdzili, że tego nie doświadczyli, a inni sugerowali, że był to problem charakterystyczny dla niebieskiego iPada, jeden z użytkowników stwierdził, że znalazł ten sam problem w wersji Space Grey i zwrócił swoje urządzenie do sklepu Apple, dodając, że wypróbował wszystkie kolory i odczuwał ten sam problem, chociaż Apple podobno się z tym nie zgodziło.

Jak wspomniano, niektórzy użytkownicy twierdzą, że tył iPada jest znacznie cieńszy niż w poprzedniej generacji, która była jednym z najlepszych iPadów Apple’a, a inni użytkownicy sugerują nawet, że mogą wyczuć baterię urządzenia przez obudowę z tyłu. Co ciekawe, problem nie został wykryty w żadnych recenzjach, które pojawiły się do tej pory, a testujący chwalili jakość wykonania urządzenia.

Kolory iPada Air 5. gen. (2022)

Nowy iPad firmy Apple, zaprezentowany w zeszłym tygodniu, jest wyposażony w procesor M1 Apple, 5G dla modeli komórkowych oraz nowy przedni aparat 12 MP. Poza tym projekt pozostał niezmieniony w stosunku do poprzedniego modelu, dlatego tym bardziej dziwne wydają się uwagi użytkowników.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Reddit | iMore