Oficjalny zwiastun serialu „Odwilż” od HBO Max

Polski serial kryminalny pod tytułem „Odwilż” zadebiutuje na HBO Max już 1 kwietnia 2022 roku – zobacz najnowszy zwiastun.

Odwilż – oficjalny zwiastun HBO Max (1 kwietnia 2022)

W piątek 1 kwietnia 2022 roku będziemy mogli obejrzeć pierwsze dwa odcinki najnowszego polskiego serialu kryminalnego od HBO Max, zatytułowanego Odwilż. Kolejne odcinki będą udostępniane pojedynczo co tydzień. Tytuł będzie udostępniony od razu w 61 europejskich krajach, Ameryce Łacińskiej, Karaibach i w USA – czyli wszędzie tam, gdzie platforma jest dostępna. To pierwszy taki przypadek, kiedy HBO udostępnia od razu globalnie polski serial.

Akcja serialu toczy się w Szczecinie na przełomie zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi 30-letnia policjantka Katarzyna Zawieja (Katarzyna Wajda). Szybko okazuje się, że w śledztwie nie chodzi wyłącznie o zabójstwo – niedługo przed śmiercią kobieta urodziła dziecko. Pytanie, gdzie ono się znajduje i czy w ogóle żyje?

Poszukiwania niemowlęcia stają się dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją. Sama jest samotną matką i policjantką, która przezywa kryzys po stracie męża.

Oprócz Wajdy (Kruk), w serialu Odwilż występują również Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

Jednym z producentów jest Bogumił Lipski (Wataha), reżyserem Xawery Żuławski (Chaos, Wojna polsko-ruska), a scenarzystką Marta Szymanek (Wataha).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max