Zgarnij 100 GB w Orange na 30 dni – jeszcze tylko dziś!

Jeszcze tylko dzisiaj możesz zgarnąć 100 GB na 30 dni w Orange na kartę, jeśli doładujesz konto za minimum 10 zł w aplikacji mobilnej Mój Orange.

Promocja w Orange na kartę (100 GB)

Tylko do końca dnia trwa super promocja dla klientów Orange na kartę. Jeśli doładujesz swój numer poprzez aplikacje Mój Orange za minimum 10 zł, otrzymasz darmowe 100 GB ważne przez 30 dni. Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy taryf: Orange Free na Kartę, POP, YES, Zawsze Bez Limitu i IoT. Ważność Twoich dotychczasowych doładowań pozostaje bez zmian. Promocja dostępna jest tylko od 17 do 18 marca 2022 roku. Na jednym numerze można skorzystać z bonusa tylko raz. Sprawdź szczegóły regulaminu poniżej.

Regulamin promocji „100 dni do Wakacji”

Obowiązuje w dniach 17–18 marca 2022 roku.

„100 dni do Wakacji” to usługa promocyjna (zwana dalej „Promocją”) dostępna dla Abonentów (zwanych dalej „Abonentami”) taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę. W ramach Promocji Abonent otrzymuje 100 GB na 30 dni po doładowaniu Konta Głównego za minimum 10 zł za pomocą aplikacji lub konta Mój Orange.

Szczegóły Promocji

 • Promocja jest dostępna dla Abonentów w dniach 17 – 18 marca 2022 r.
 • W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonent po doładowaniu Konta Głównego za minimum 10 zł otrzyma darmowe 100 GB.
 • Ważność darmowych GB to 30 dni od momentu przyznania.
 • Konkretny numer telefonu może skorzystać z Promocji jeden raz.
 • Ważność doładowań pozostaje bez zmian.
 • Włączenie Promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania Konta Głównego.Potwierdzeniem włączenia Promocji jest SMS zwrotny.
 • Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze Abonenta.
 • Ważność środków wynikających z Promocji można sprawdzić w aplikacji Mój Orange.

Pozostałe informacje

 • Zmiana taryfy na inną, w której jest dostępna Promocja, nie powoduje wyłączenia Promocji.
 • Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie www.orange.pl, w Salonach Orange i Salonach partnera Orange.
 • W zakresie nieuregulowanym niniejszym Regulaminem Promocji do świadczenia oferty promocyjnej stosuje sięaktualny Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Abonentów ofert na kartę oraz obowiązującecenniki usług i regulaminy w uprawnionych do usługi taryfach w ofercie Orange na kartę.
 • „Mobilna Sieć Orange – ruchoma publiczna sieć telekomunikacyjna wykorzystująca między innymi takie standardy jak GSM 900/1800 lub UMTS, obsługiwana przez Orange Polska Spółkę Akcyjną z siedzibą i adresem w Warszawie (02-326) przy Al. Jerozolimskich 160, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000010681; REGON012100784, NIP 526-02-50-995.

Aplikację Mój Orange pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska