Nowe oprogramowanie dekodera 4K UltraBox+

Kolejna partia dekoderów 4K UltraBox+ od CANAL+ otrzyma aktualizacje oprogramowania systemowego, które przynosi nowy wygląd i funkcje.

Oprogramowanie dekodera 4K UltraBox+ od Canal+

Od piątku 18 marca 2022 roku kolejna partia dekoderów 4K UltraBox+ od CANAL+ otrzyma automatyczną aktualizację oprogramowania systemowego. Zostanie ono zainstalowane podczas gdy urządzenie będzie w trybie czuwania. Tym razem uaktualnienie trafi do dekoderów ADB NCP-3670SF (JADA), a kolejne grupy abonentów będą otrzymywać aktualizację w kolejnych terminach. Oprogramowanie całkowicie zmieni funkcje i wygląd na starszych urządzeniach, wprowadzając szereg funkcji znanych z serwisu CANAL+ online.

Dzięki nowemu oprogramowaniu, po podłączeniu dekodera do internetu, możliwy będzie dostęp do programów, seriali i filmów w dowolnym momencie. Wystarczy, że wybierzemy MENU na pilocie, aby znaleźć dla siebie najlepsze propozycje programowe.

Jak zaktualizować dekoder 4K UltraBox+? Tak naprawdę nie musisz nic robić, nowa wersja oprogramowania zostanie zainstalowana automatycznie. Warunkiem jest to, aby urządzenie działało w trybie czuwania. Możesz także spróbować wymusić aktualizację przechodząc do MENU na pilocie dekodera oraz wybierz USTAWIENIA INSTALACJA ➔ AKTUALIZACJA DEKODERA. Następnie wybierz KONTYNUUJ, aby dekoder sprawdził czy jest dostępna nowa wersja oprogramowania, a jeśli tak – zainstalował ją na urządzeniu.

Co nowego w aktualizacji dekodera 4K UltraBox+ (marzec 2022)?

BACKWARD EPG

Teraz Twój dekoder podłączony do internetu pozwoli Ci na dostęp do programów, seriali i filmów w dowolnym momencie. Użyj przycisku PILOT/INFO, a następnie białego przycisku LEWO aby poruszać się po programach wstecz lub PRAWO, aby przeglądać programy z przyszłości.

Backward EPG - dekoder 4K UltraBox+
Start Over - dekoder 4K UltraBox+

START OVER

Masz także możliwość obejrzenia od początku filmu, który już się zaczął. Dwukrotne kliknięcie przycisku OK, gdy jesteśmy na danym kanale, pozwala na przejście do informacji o oglądanym programie. Wystarczy, że wybierzesz OGLĄDAJ OD NOWA.

WŁASNA LISTA KANAŁÓW

Już teraz możesz samodzielnie ułożyć listę kanałów. Wejdź w USTAWIENIA i wybierz ULUBIONE KANAŁY. Teraz będziesz mieć swoje ulubione programy zawsze pod ręką.

Własna lista kanałów - dekoder 4K UltraBox+

POZOSTAŁE NOWOŚCI:

  • ZMIANA WIDOKU KANAŁU – teraz nazwę i numer kanału znajdziesz na środku ekranu. Wybierz PILOT, żeby zobaczyć opis programu.
  • CANAL+ online zamiast nc+ GO.
  • VOD – zamawianie filmów z wypożyczalni VOD jest jeszcze prostsze! Teraz znajdziesz je pod przyciskiem VOD.
  • USTAWIENIA – zmieniaj ustawienia i dopasuj funkcje swojego dekodera w łatwy i intuicyjny sposób.
  • TV RÓWNIEŻ BEZ ANTENY – teraz możesz mieć dostęp do swoich ulubionych programów mimo braku dostępu do sygnału satelitarnego. Wystarczy, że podłączysz dekoder do internetu i zyskasz dostęp do programów na życzenie.
  • KATEGORIE EPG: seriale, filmy, sport, dokumenty, lifestyle i kids.
  • NOWE MENU – po wybraniu USTAWIENIA najważniejsze opcje wyświetlane są na pierwszym ekranie.
  • Odświeżenie wyglądu paska informacyjnego, OPT i pozostałych opcji.
  • TV Rachunek od teraz w zakładce APLIKACJE.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Pomoc CANAL+