Nothing pokaże coś nowego 23 marca

Nothing zapowiedziało swoje kolejne wydarzenie produktowe, podczas którego najprawdopodobniej zobaczymy pierwszego smartfona firmy.

Zapowiedź konferencji Nothing – 23 marca 2022 roku

Najnowsza firma technologiczna Carla Peia – Nothing, ujawniła datę i godzinę swojego pierwszego wydarzenia produktowego od czasu jego inauguracyjnego produktu – słuchawek ear(1) TWS. Najwyraźniej to wydarzenie było tylko rozgrzewką przed zbliżającą się konferencją, które teraz zaplanowane jest na koniec marca 2022 roku. Do tej pory pojawiły się już mocne wskazówki, że firma może wprowadzić nowe urządzenie mobilne – smartfon, być może o nazwie phone (1).

Najnowszy slogan konferencji brzmi teraz „co, gdybyśmy ci powiedzieli…” (brak nagród za zgadywanie do czego to zmierza) i dalej wskazuje, że ten rok zawsze był jego celem od samego początku.

To spycha jego słuchawki douszne era (1) do statusu aktu „rozgrzewki”. Jednak firma mogłaby to nadrobić, gdyby ujawniła swój nowy produkt podczas nadchodzącej transmisji na żywo. Jak czytamy na stronie wydarzenia, gospodarzem konferencji online ma być Carl Pei.

Już krążą plotki, że to urządzenie będzie pierwszym w historii smartfonem marki, możliwość ta jest teraz wzmocniona pojawieniem się logo Snapdragon na nowej stronie odliczania do wydarzenia Nothing (z drugiej strony platforma, o której mowa, może nadal być wykorzystana w urządzeniu typu wearables).

Nothing: It was always about 2022
Nothing: It was always about 2022

Wydarzenie odbędzie się w środę 23 marca 2022 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego (CET).

Poniżej znajdziesz player do oficjalnej transmisji konferencji z YouTube’a, który będzie aktywny, gdy tylko wydarzenie się rozpocznie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing