Drugi sezon „Teheran” już 6 maja na Apple TV+

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu „Teheran” od Apple Tv+, którego premiera została zapowiedziana na 6 maja 2022 roku.

2. sezon serialu „Teheran” (Apple TV+, 2022)

Pierwsze dwa odcinki drugiego sezonu serialu szpiegowskiego Teheran (tyt. oryg. Tehran) będą dostępne od 6 maja 2022 roku w serwisie streamingowym Apple TV+, a kolejny nowy odcinek będzie pojawiał się co tydzień. Finałowy odcinek drugiego sezonu wyląduje 17 czerwca.

Pierwszy sezon serialu Teheran był hitem Apple TV+, a drugi sezon już zapowiada się podobnie. Apple TV+ zapowiedziało, że pierwsze dwa odcinki serialu zadebiutują 6 maja, a nowy odcinek będzie pojawiał się co tydzień później, aż do finału serialu 17 czerwca.

W serialu Teheran występuje Niv Sultan jako Tamar, hakerka-agentka Mossadu, która pod fałszywą tożsamością infiltruje Teheran, aby pomóc zniszczyć irański reaktor jądrowy. Ale kiedy jej misja się nie powiedzie, Tamar musi zaplanować operację, która narazi na niebezpieczeństwo wszystkich jej bliskich.

Pierwszy sezon Teheranu jest dostępny do streamowania online, a ci, którzy jeszcze go nie widzieli, wciąż mają na to czas przed premierą drugiego sezonu. Jest to jeden z najlepszych seriali Apple TV+ i nie można go przegapić.

Obejrzyj zwiastun 2. sezonu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+