„Mapa chronologiczna historii świata” w polskiej wersji już kwietniu

Wydawnictwo Szaron wydaje unikatową książkę w formie chronologicznej mapy historii świata, która powstała w oparciu o oryginalną wiktoriańską mapę z 1890 roku.

Chronologiczna Mapa Historii Świata (wydanie polskie, 2022)

Nowy tytuł Chronologiczna mapa historii świata – po śladach 6000 lat historii świata jest spójny z biblijną koncepcją dziejów i oparta została mapie opracowanej w 1890 roku przez profesora geologii Edwarda Hulla. Oryginał mapy wiktoriańskiej znajduje się w Bibliotece Narodowej w Londynie. Publikacja pojawi się w kwietniu 2022 roku nakładem wydawnictwa Szaron i już dostępna jest w przedsprzedaży w cenie 220 zł.

Publikacja z rysunkami oferuje czytelnikom całą historię ludzkości, od jej początków – 23 października 4004 r. p.n.e. i przedstawia wszystkie ważne zdarzenia w kolejności chronologicznej, wraz z różnymi światowymi kontekstami. Oryginalny ludzki rodowód został tu obszernie zilustrowany ponad 400 znaczącymi wydarzeniami. Przedstawiono również kluczowe postacie, które wpłynęły na historię świata.

Od czasu pierwszej publikacji mapa była wielokrotnie sprawdzana i uzupełniana. Teraz po raz pierwszy w historii będzie dostępna również dla polskojęzycznych czytelników – premierę przewidziano na kwiecień 2022 roku. Publikacja zawiera wszystkie aktualizacje przeprowadzone do 2021 roku.

Dodano nowe mapy, tabele oraz wiele faktów i ilustracji, które dotąd jeszcze w Polsce nie ujrzały światła dziennego.Mapa zawiera 34 strony A0 połączone w jedną spójną mapę. Obejmuje łącznie ponad 12 metrów informacji.

Oprócz stron chronologicznych z przodu, druga strona przedstawia informacje o najważniejszych dynastiach państwowych i królestwach ludzkiej historii, takich jak Polska, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Chiny itd.

Na całym świecie sprzedano już około 1,5 mln egzemplarzy tej bestsellerowej książki

Ta wyjątkowa książka przedstawiająca historię świata w wyjątkowym opracowaniu jako mapa z ilustracjami przeprowadzi czytelnika przez historię ludzkości od początku dziejów aż po teraźniejszość. Pokaże również powiązania między Biblią a rzeczywistymi, potwierdzonymi wydarzeniami w dziejach naszej planety. Można tu znaleźć wiele informacji o najbardziej znaczących rodach i dynastiach panujących na świecie, które sięgają aż do obecnej polityki.

W odróżnieniu do innych tego typu publikacji, ta jest tak naprawdę mapą, w której każda kartka jest starannie przygotowana i złożona w formie harmonijki.

Teraz dostępna jest limitowana oferta z 30% rabatem dla pierwszych klientów w cenie 220 zł. Książka pojawi się na rynku w kwietniu 2022 roku w cenie 285 zł.

Wydawnictwo informuje na swojej stronie, że 100% dochodu ze sprzedaży w 1. tygodniu marca 2022 roku przekaże na pomoc dla Ukrainy, więc jeśli jesteś zainteresowany tą książka, możesz przy okazji wesprzeć naszych potrzebujących sąsiadów. Akcja może zostać przedłużona, o czym możesz na bieżąco przeczytać na stronach wydawnictwa.

tytuł: Mapa chronologiczna historii świata
podtytuł: Po śladach 6000 lat historii
liczba stron: 34 strony A0
format: 31,5 x 45 cm
rok wydania: 2022
okładka: twarda
wydawnictwo: Szaron

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Wydawnictwo Szaron