Zremasterowany „Alto’s Adventure: Duch góry” trafia do Apple Arcade

Remaster i rozszerzenie gry mobilnej Alto’s Adventure „The Spirit of the Mountain” trafi w tym miesiącu do usługi z grami Apple Arcade.

Alto's Adventure — Remastered (Duch Góry)

Wielokrotnie nagradzany programista Snowman zeszłego lata przeniósł swój hit Alto’s Odyssey do Apple Arcade. Ale było to rozszerzone wydanie w porównaniu do oryginału, pojawił się jako Alto’s Odyssey: The Lost City z nowym biomem, przygodami i mechaniką. Teraz Snowman ma zremasterowany dodatek do pierwszej części z serii z Alto’s Adventure: The Spirit of the Mountain, która w polskim sklepie tłumaczona jest jako Alto’s Adventure: Duch góry.

Zremasterowana gra Alto’s Adventure: Duch góry zostanie udostępniona w usłudze Apple Arcade 25 marca 2022 roku.

Informacja pojawiła się dzisiaj w wiadomościach sklepu z aplikacjami App Store. Oprócz cieszenia się pięknymi oryginalnymi aspektami gry, remaster The Spirit of the Mountain w Apple Arcade zawiera „serce góry”, w którym gracze będą odkrywać „nigdy wcześniej nie widziane fragmenty gry, ujawniające tajemniczą Pitu – zupełnie nową grywalną postać”.

Remaster Alto’s Adventure zawiera również „25 zupełnie nowych celów, specjalnie zaprojektowanych do pokonania przez Pitu i wyjątkowych umiejętności trickowych postaci”.

I tak jak widzieliśmy, gdy Alto’s Odyssey: The Lost City wystartowało w Apple Arcade, gracze będą mogli importować swoje postępy do Alto’s Adventure: The Spirit of the Mountain, aby kontynuować od miejsca, w którym skończyli we wsześniejszych wydaniach.

Przyłącz się do Ato i jego przyjaciół, którzy wyruszają na niekończącą się odyseję snowboardową. Przemierzaj piękne alpejskie wzgórza na ich rodzimym pustkowiu, wędruj przez senne okoliczne wioski, stare lasy i dawno opuszczone ruiny w pogoni za Duchem Góry.

Po drodze uratujesz zbiegłe lamy, będziesz zjeżdżać po dachach, przeskakiwać przerażające przepaści i przechytrzysz wioskową starszyznę, a wszytko to stawiając czoła wiecznie zmieniającym się żywiołom i poznając tajemnice dawno ukryte w głębi gór.

Cechy gry:

 • Płynna, pełna wdzięku i radosna rozgrywka oparta na fizyce.
 • Eksploruj proceduralnie generowany teren tworzący unikalne krajobrazy, widoki i możliwości rozgrywki.
 • W pełni dynamiczne efekty świetlne i pogodowe, w tym burze, śnieżyce, mgła, spadające gwiazdy i dużo więcej.
 • Łatwa do zrozumienia, lecz trudna do opanowania. Sednem serii Alto jest elegancki system jednodotykowych sztuczek. Łącz komba i osiągaj setki celów, aby odblokowywać nowe przedmioty i umiejętności – wszystko to przy intuicyjnym sterowaniu.
 • Sprawdź swoje umiejętności, osiągając ponad 195 przemyślanych celów.
 • Odkryj siedmiu unikalnych snowboardzistów o specjalnych atrybutach i umiejętnościach, w tym nigdy wcześniej niewidziana wyjątkowa postać Apple Arcade.
 • Zmierz się z przyjaciółmi w Centrum gier. Rywalizuj o najwyższy wynik, najlepszy dystans i najlepsze kombo tricków!
 • Zdobądź wingsuit z warsztatu Izela i ciesz się zupełnie nową dynamiką rozgrywki.
 • Piękna minimalistyczna i nastrojowa grafika.
 • Oryginalna muzyka i własne nagrania dźwiękowe zapewniają nastrojowe i wciągające wrażenia, w tym nowa muzyka i efekty dźwiękowe do odblokowania (zalecamy słuchawki!).
 • Uniwersalna aplikacja z obsługą iCloud. Graj na iPhonie, iPadzie i Macu. Twój postęp zawsze będzie synchronizowany.
 • Dotychczasowy postęp z Alto’s Adventures (2015) można importować, dzięki czemu starzy gracze mają możliwość rozpoczęcia tam, gdzie skończyli.

Jeśli masz dostęp do Apple Arcade, możesz teraz kliknąć „Pobierz” w sklepie App Store, aby automatycznie pobrać grę na urządzenie 25 marca 2022 roku:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple