Wyzwanie Apple Watch z okazji Dnia Kobiet 2022

Kolejny Apple Watch Activity Challenge został zaplanowany na Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca 2022 roku) z ekskluzywnymi nagrodami.

Apple Watch Activity Challenge - 8 marca 2022 - Dzień Kobiet

Kolejne wyzwanie Apple Watch Activity Challenge zostało już oficjalnie zapowiedziane. Firma zaplanowała kolejne wyzwanie aktywności na Międzynarodowy Dzień Kobiet, który odbędzie się w przyszłym tygodniu we wtorek 8 marca 2022 roku. Wyzwanie to wymaga od użytkowników ukończenia treningu dowolnej kategorii przez co najmniej 20 minut. Po wykonaniu zadania można odblokować naklejki, których można używać w aplikacji Wiadomości, FaceTime i nie tylko.

Apple wyjaśnia:

8 marca to dzień wszystkich kobiet na całym świecie! Zdobądź tę nagrodę, wykonując dowolny trening przez 20 minut lub dłużej. Rejestruj swój czas za pomocą aplikacji Trening lub dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Wyzwania związane z aktywnością zegarka Apple Watch mają na celu promowanie korzystania z zegarka w celach fitness i stanowią dla Apple’a sposób na poprowadzenie użytkowników do korzystania z funkcji śledzenia treningu. Ukończenie wyzwania z dowolną aplikacją treningową, która rejestruje dane w aplikacji Fitness firmy Apple, odblokuje wirtualne osiągnięcie na iPhonie, Apple Watchu i w aplikacji Wiadomości Apple’a.

Użytkownicy Apple Watcha zostaną powiadomieni o tym nowym wyzwaniu aktywności przed jego rozpoczęciem. Czy weźmiesz udział w tym wyzwaniu?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | 9TO5MAc