3 nowe smartfony serii C od Nokii i słuchawki

Nokia idzie za ciosem – zaprezentowała kolejne trzy nowe smartfony z serii C i rozwija swoje usługi!

Nowe smartfony Nokia serii C (2022) oraz słuchawki bezprzewodowe

Tuż po niedawnej premierze modeli G11 i G21, HMD Global, producent urządzeń Nokia, prezentuje trzy nowe smartfony Nokia z serii C – C21, C21 Plus i C2 drugiej edycji! To odpowiedź na sukces marki na rynku przystępnych cenowo smartfonów, na którym Nokia odnotowała rok do roku wzrost przychodów ze sprzedaży o 41%. Również dzięki temu 2021 rok był dla HMD Global pierwszym z pełną rentownością operacyjną.

Co więcej, zapowiedziane zostało również uruchomienie nowego działu skoncentrowanego na usługach. Dzięki temu firma skorzysta ze wznoszącej fali i będzie mogła dalej się rozwijać, przyciągając przy tym talenty i wspierając obecnych klientów poprzez wewnętrzne usprawnienia.

Już teraz prognozy wskazują na to, że w pierwszym półroczu 2022 roku Services Suite Nokia będzie miał milion subskrybentów. Spośród zaprezentowanych smartfonów z serii C, na naszym rynku dostępny będzie Nokia C21 Plus

Seria „C”

Trzy nowe smartfony cechuje wytrzymałość i długa żywotność baterii. To, w połączeniu z najlepszym oprogramowaniem Android™ i gwarancją aktualizacji zabezpieczeń, konsekwentnie realizuje wizję HMD na rok 2022 i kolejne lata tj. budowanie urządzeń Nokia, które będą działać dłużej, zachowując jednocześnie doskonałą jakość wykonania. Smartfony Nokia zachwycają fińską estetyką, którą dopełnia ich wysoka funkcjonalność. Firma wzmacnia swoją odnoszącą sukcesy serię C, która została wprowadzona na rynek w 2020 roku i stanowi już 16% całkowitej sprzedaży smartfonów firmy w ciągu ostatnich 5 lat.

Pierwszy z zaprezentowanych modeli – Nokia C21 Plus – to smartfon, który łączy wszystkie cechy charakterystyczne dla urządzeń z tej serii. Został zaprojektowany z myślą o trwałości, która była rygorystycznie testowana. Tak, aby uzyskać elegancki styl i wytrzymałość. Telefon jednocześnie zapewnia żywotność baterii i, co najważniejsze, pozostaje przystępny cenowo. Urządzenie w Europie dostarczane jest dostarczane z baterią, 4000 mAh  – co pozwala użytkownikom pozostać w kontakcie dłużej i ładować mniej.

Podwójny aparat 13 MP z trybami panoramy i portretu pozwala uchwycić najlepsze fragmenty życia z oszałamiającymi szczegółami. Przejrzysty system operacyjny zapewnia więcej miejsca na wybrane aplikacje i treści. Co więcej, 2 lata cokwartalnych aktualizacji zabezpieczeń, a także technologia rozpoznawania odcisków palców i twarzy zapewniają wewnętrzne i zewnętrzne bezpieczeństwo telefonu Nokia C21 Plus. Dostępny kolor to Dark Cyan (granatowy), a estymowana cena wynosi 549 PLN.

Nokia C21 Plus (2022)

Pozostałe smartfony zaprezentowane w lutym

Nokia C21, czyli bezpieczeństwo i wydajność

Nokia C21 zachowuje znakomitą jakość wykonania, bezpieczeństwo i charakterystyczną dla popularnej serii „C” żywotność baterii. Urządzenie jest wyposażone w ulepszony aparat 8 MP z technologią autofokus, która bezproblemowo odczytuje kody QR — bez względu na to, czy ludzie skanują menu, dokonują płatności, czy po prostu wyszukują informacje — Nokia C21 daje pewność, że skanowanie kodów QR to pestka.

Wielordzeniowy procesor zwiększa możliwości pamięci urządzenia i zapewnia wydajność bez poświęcania całego dnia pracy na baterii, a odblokowywanie za pomocą twarzy oparte na sztucznej inteligencji jest również możliwe przez czujnik odcisków palców, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę. Dwa lata regularnych aktualizacji zabezpieczeń są również standardem dla urządzeń z serii C, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że Nokia C21 cały czas adaptuje się do nowych warunków, aby zapewnić użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo.

Nokia C2 drugiej edycji – wytrzymałość i nordycki kunszt

Nokia C2 drugiej edycji to niezwykle wytrzymały i niezawodny smartfon Nokia. Odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki wytrzymałej metalowej obudowie wewnętrznej wykonanej z iście nordyckim kunsztem. To urządzenie z serii „C” zostało poddane rygorystycznym testom, aby upewnić się, że spełnia wysokie standardy wytrzymałości oraz zapewnia przemyślaną i celową konstrukcję w przystępnej cenie.

Całodzienny czas pracy baterii po zaledwie jednym naładowaniu pozwala na wiele godzin rozmów i dni czuwania. Duży wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala umożliwia użytkownikom łatwe przesyłanie strumieniowe, udostępnianie i przewijanie ulubionych treści oraz aplikacji w doskonałej rozdzielczości – a także uwiecznianie najlepszych momentów życia, w dzień i w nocy. Aktualny system operacyjny z minimalną liczbą preinstalowanych danych pomaga przesyłać dalej dane, zwalniając więcej miejsca na ulubione treści i aplikacje.

Akcesoria z serii „C”

Rozwój HMD jest kontynuowany poprzez poszerzanie asortymentu akcesoriów. W 2021 roku firma podwoiła swoje zaangażowanie biznesowe w tym zakresie, a plany na przyszłe lata zakładają dalszy rozwój. Nokia C21, C21 Plus i C2 drugiej edycji są dostarczane z szeroką gamą akcesoriów, w tym przewodowymi i bezprzewodowymi słuchawkami nausznymi oraz prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi, które umożliwiają łatwe prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Wkrótce przekażemy informacje dotyczące ich cen i startu sprzedaży na polskim rynku.

Nokia Go Earbuds 2 +  to pełna bezprzewodowość, czysty dźwięk i wygodne dopasowanie dające bardzo wysoką wartość. Wyposażone w system redukcji szumów otoczenia (ENC), co w połączeniu z odpornością na pot i zachlapanie, a także czasem działania do 24 godzin pozwoli użytkownikom przejść z uśmiechem  nawet przez najbardziej deszczowe dni.

Nokia Headphones (przewodowe i bezprzewodowe) to niezwykle lekki design, miękka osłona uszu i wygodne składanie, dające dodatkowy komfort i wygodę. Te słuchawki to gwarancja bezproblemowych doświadczeń zarówno w pracy, jak i podczas słuchania muzyki.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nokia