Drugi zwiastun serialu „WeCrashed”

Apple udostępniło nowy zwiastun nadchodzącej limitowanej serii „WeCrashed”, która ma zadebiutować na Apple TV+ 18 marca 2022 roku.

„WeCrashed” od Apple TV+ (2022)

Nowy serial pt. WeCrashed oparty jest na podkaście Wondery o tej samej nazwie, w którym występują zdobywcy Oscara i nagrody SAG, Jared Leto i Anne Hathaway. WeCrashed jest pierwszym wejściem Leto do świata serialu od czasu My So-Crashed Life z lat dziewięćdziesiątych.

Seria będzie śledzić wzloty i upadki WeWork – jednego z najcenniejszych startupów na świecie. W pewnym momencie WeWork został wyceniony na prawie 50 miliardów dolarów, ale wypadł z łask po znacznym złym zarządzaniu finansami.

Pierwsze trzy odcinki ośmioodcinkowej limitowanej serii będą miały premierę 18 marca 2022 roku, a nowe cotygodniowe części będą dostępne w każdy piątek do 22 kwietnia br.

Apple zamówił serię w styczniu 2021 roku, a zdjęcia rozpoczęły się w lipcu tego samego roku.

„WeCrashed” dołącza do rosnącej liczby oryginalnych produkcji Apple TV+, w tym dramatu kryminalnego Truth Be Told, izraelskiego thrillera szpiegowskiego Teheran oraz nadchodzącego dramatu The Last Days of Ptoleme Grey.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+