Usługa PLAY NOW TV teraz także bez dekodera!

Użytkownicy posiadający usługę PLAY NOW TV mogą od teraz korzystać z niej także bez dekodera TV BOX!

PLAY NOW TV (logo i ikona aplikacji)

Od teraz odtwarzany materiał w aplikacji PLAY NOW TV na telefonie czy tablecie można przesłać bezprzewodowo na duży ekran, dzięki urządzeniom wspierającym protokoły Google Cast (Chromecast) oraz AirPlay.

Wiele osób posiadających Smart TV lub preferujący oglądanie przez przeglądarkę internetową może nie potrzebować dekodera TV BOX, ale chciałoby mieć dostęp do telewizji PLAY NOW TV i szerokiego wachlarza kanałów oraz materiałów, które oferuje. Dlatego wprowadzono dla nich możliwość korzystania z PLAY NOW TV bez dekodera TV BOX.

To opcja zarówno dla nowych jak i obecnych klientów w jeszcze lepszej cenie. Play udostępniło specjalnie dwa plany:

  • Podstawowy – z ponad 50 kanałami (w tym FOX, Disney, National Geographic, Paramount, TNT) i możliwością aktywacji dodatkowych pakietów w dowolnym momencie – od 20 zł miesięcznie,
  • Rozszerzony – z ponad 110 kanałami (w tym TVN24, AXN, Eleven Sports 1, dzięki pakietom Sport, Extra, Kids oraz News) – od 40 zł miesięcznie.

W obu opcjach użytkownicy otrzymują dostęp do Viaplay na 24 miesiące – w tym rozgrywki Bundesligi, UEFA Europa Legue czy transmisje z gal KSW.

W praktycePLAY NOW TV wraz z subskrypcją Viaplay jest tańsza, niż samo wykupienie dostępu do tego serwisu! Ważne – paczka kanałów w nowej promocji to wszystko to, co w przypadku standardowej oferty z dekoderem (poza treściami 4K dostępnymi wyłącznie z BOXem).

Telewizję PLAY NOW TV można oglądać na kilka sposobów, między innymi:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Play