Tę ładowarkę bezprzewodową możesz zamontować pod biurkiem!

Pozbądź się bałaganu na biurku montując niewidoczną bezprzewodową ładowarką do iPhone’a lub innego smartfona czy słuchawek.

Invisible Wireless Charger-Undertable Wireless Charger Completely Wire-Free

Jeśli masz mało miejsca na swoim biurku — a kto nie, przynajmniej czasami? — to firma Choetech ma coś dla ciebie. Już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży nową „niewidoczną” bezprzewodową ładowarkę i zdjąć z biurka jeszcze jeden zagracający miejsce przedmiot.

Oczywiście, o ile nie cierpisz też na poważne „magiczne myślenie”, wiesz, że nie jest to dosłownie niewidoczna ładowarka. Można ją sprytnie ukryć pod biurkiem, dzięki czemu możesz ładować bezprzewodowo swoje urządzenia, na przykład iPhone’a lub inny gadżet z obsługą Qi bezpośrednio na biurku.

Nowa Invisible Wireless Charger firmy Choetech to po prostu ładowarka do urządzeń obsługujących technologię Qi, którą dosłownie wkręcasz lub przyklejasz do spodu biurka. Umieszcza się go w miejscu, gdzie będziesz kłaść telefon do ładowania, i boom, masz miejsce ładowania bezpośrednio na blacie.

„Wyobraź sobie, że po prostu kładziesz telefon na czystym biurku, a ładowanie zaczyna się automatycznie” — zachwyca się Choetech na swojej stronie produktu. „To po prostu sprawiłoby, że ludzie zrobiliby WOW!”

To brzmi i wygląda dobrze. Nawet się lekko zachwyciłem, kiedy to zobaczyłem.

Podczas gdy nowa ładowarka oferuje do 10 W mocy ładowania na odległość 30 mm (3 cm) — mniej więcej grubość biurka — moc ładowania zależy od urządzenia, które ładujesz. iPhone’y z serii od 8 do 13 pobierają 7,5 W (typowa moc dla ładowarek innych firm). Wiele modeli Samsunga pobiera do 10 W, podczas gdy inne telefony z obsługą Qi mogą pobierać tylko 5 W. Inne urządzenia, takie jak AirPods i różne etui do ładowania słuchawek dousznych pobierają zaledwie 2,5 W.

Obejrzyj pomocny film poniżej, zawierający ścieżkę dźwiękową ukulele, aby zobaczyć, jak zainstalować niewidoczną bezprzewodową ładowarkę Choetech.

Ładowarka Invisible Wireless Charger kosztuje 79,99 USD i można ją zamówić w przedsprzedaży na stronie internetowej producenta (także z wtyczką europejską EU Plug).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Choetech | Cult of Mac