Nie zapomnij odebrać gier z PlayStation Plus (luty 2022)

W tym miesiącu na subskrybentów PS Plus czekają wciąż trzy darmowe tytuły, które można pobrać lub dodać do swojej biblioteki gier na PlaysStation.

Darmowe gry na PS w ramach PlayStation Plus (luty 2022)

Wciąż możesz dodać bezpłatne gry do swojej biblioteki na PlayStation. Kiedy zostaną dodane do Twojej biblioteki, możesz je pobrać i grać, o ile posiadasz aktywny abonament PlayStation®Plus. W tym miesiącu czekają 3 gry: EA SPORTS™ UFC® 4, Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure oraz gra bonusowa na PlayStation 5 Planet Coaster: Console Edition.

EA SPORTS™ UFC® 4

Kształtuj każdy aspekt swojego zawodnika w grze UFC 4, od stylu walki po osobowość swojej postaci. Korzystając z ujednoliconego systemu rozwoju we wszystkich trybach, przejdź drogę od nieznanego amatora po supergwiazdę UFC.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure

Przygotuj się na fantastyczną walkę życia w grze Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure. Miażdż szkielety, pokonuj smoki i walcz z gigantycznymi golemami, starając się jednocześnie ocalić królową i przywrócić spokój w jej ekscentrycznym, zaczarowanym królestwie.

Planet Coaster: Console Edition

Zrealizuj swoje marzenie o stworzeniu parku kolejek górskich, grając w Planet Coaster: Console Edition. Gracze na wszystkich poziomach umiejętności mogą wprowadzić w życie swoje pomysły i projekty, korzystając z planów, ponad 700 gotowych obiektów i narzędzi do zmiany terenu, tworząc jedyne w swoim rodzaju scenerie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PlayStation Plus