Pakiet 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

W najnowszej edycji Happy Fridays T-Mobile przygotował bezpłatny pakiet 3 GB, który możesz odebrać w prezencie od 18 do 22 lutego 2022 roku w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Bezpłatny pakiet 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

Ćwiczenia z instruktorem online, nauka języka przed wakacyjnym wyjazdem czy nadrabianie hitów oscarowych przed tegorocznym rozdaniem nagród – sieć pozwala nam spędzać czas na wiele sposobów. Właśnie dlatego dla swoich klientów T-Mobile przygotował w tej odsłonie Happy Fridays prezent w postaci bezpłatnego pakietu 3 GB na krajową transmisję danych. Można go wykorzystać na dowolny sposób, umilając sobie zimowe dni i wieczory.

Odbierz pakiet w jedną chwilę

Aby otrzymać bezpłatne 3 GB internetu, należy między 18 a 22 lutego 2022 roku zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i aktywować prezent. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia.

Bonus można wykorzystać na terenie kraju. Oferta obejmuje zarówno klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA), jak i osoby korzystające z oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Happy) lub MIX (Frii Mix). Dodatkowy pakiet będzie można wykorzystać przez 7 dni od momentu aktywacji w przypadku ofert na kartę i MIX oraz do końca cyklu rozliczeniowego dla klientów posiadających abonament.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie internetowej operatora.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska