Beats przedstawia nowe Powerbeats Pro, aby uczcić 75. rocznicę NBA

Marka Beats by Dre, należąca do Apple’a, upamiętnia 75. rocznicę powstania National Basketball Association limitowaną edycją pary słuchawek Powerbeats Pro.

Słuchawki Powerbeats Pro edycja NBA (by Better)

Nowe słuchawki NBA Powerbeats Pro są produkowane we współpracy z kanadyjską marką Better — firmą, która określa się jako „sklep z pamiątkami do fikcyjnego muzeum”. Wersja specjalna Beatsów ma czerwone i niebieskie wkładki douszne, biały wzór i logo NBA wytłoczone po bokach.

„Najnowsza współpraca między Beats i NBA wnosi mieszankę nostalgii i wiecznej jakości z kanadyjską marką i sprzedawcą Better Gift Shop, aby stworzyć specjalną edycję zestawu Powerbeats Pro” – napisał Beats o specjalnych słuchawkach.

Beats po raz pierwszy wprowadził Powerbeats Pro w 2019 roku. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth mają konstrukcję przystosowaną dla osób fitnessu a w środku chip Apple H1. Chociaż Powerbeats Pro to starzejące się akcesorium, nadal oferuje dobrą jakość dźwięku i łatwe w użyciu funkcje podobne do AirPodsów w ekosystemie Apple.

Marka Apple Beats jest oficjalnym partnerem słuchawkowym dla NBA. Beats i NBA podpisały wieloletnią umowę w 2018 roku, z dwoma podmiotami współpracującymi nad słuchawkami z logo drużyny NBA i innymi projektami.

Klienci mogą zamawiać NBA x Better Powerbeats Pro w sobotę 19 lutego 2022 roku przez witrynę internetową Beats. Słuchawki kosztują 249,99 USD czyli ok. 995 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Beats