Mobile Vikings zaprasza do wzięcia numeru w Rejs Próbny

Operator komórkowy Mobile Vikings zaprasza nowych użytkowników do wyruszenia w Rejs Próbny, czyli przetestowania działania sieci w preferencyjnej cenie.

Rejs Próbny w Mobile Vikings

Wirtualny społecznościowy operator Mobile Vikings słynie z rozwiązań, które zapewnią użytkownikom maksymalną wygodę i niezależność w korzystaniu z sieci. Po darmowej kumulacji niewykorzystanych gigabajtów, subskrypcyjnym modelu doładowań i pełnej obsłudze konta przez aplikację, nadszedł czas na ułatwienie samego wejścia na pokład.

Od dziś wszyscy użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z usług Mobile Vikings, mogą przetestować ofertę na kartę przez 3 miesiące za połowę ceny. Rejs Próbny dotyczy zarówno nowych, jak i przenoszonych numerów, i obowiązuje we wszystkich pakietach oferty MATCH, zapewniając dostęp do kompletu usług w ich zakresie.

Po zakończeniu testowania można pozostać w sieci lub bez żadnych konsekwencji zrezygnować. Vikingowie zapewniają, że nie będą się gniewać.

Jakie benefity czekają na pokładzie Mobile Vikings? 

  • Nielimitowane krajowe połączenia, SMS i MMS
  • Zasięg sieci Play oraz doskonała jakość połączeń VoLTE, HD voice i WiFi Calling.
  • Wolność oferty na kartę – bez zbędnych formalności i długoterminowych umów.
  • Wygoda modelu subskrypcyjnego – działająca jak w Netflix czy Spotify automatyzacja opłat z użyciem podpiętej karty płatniczej 
  • Kumulacja gigabajtów – niewykorzystane dane nie znikają z końcem miesiąca, tylko przechodzą na kolejny. Dzięki tej mechanice przeciętny Viking ma na koncie 126 GB.
  • Pełna obsługa online i przez aplikację – od przeniesienia numeru po doładowania konta.
  • Sieć ludzi, nie numerów – realne dbanie o zadowolenie społeczności użytkowników oraz jakość obsługi przekłada się na nadzwyczajną ocenę sieci na 4,8/5 w serwisie opiniuj.pl.
Weź numer w Rejs Próbny na 3 miesiące w Mobile Vikings

Rejs Próbny to nie tylko sposób na przekonanie niezdecydowanych użytkowników do dołączenia na pokład. Jak twierdzi operator, to także dodatkowe narzędzie dla obecnych Vikingów, ułatwiające proces zapraszania do sieci znajomych, by móc korzystać ze zniżek, które zapewnia kompletowanie załogi.

Za każdego zaproszonego do Mobile Vikings znajomego otrzymuje się bowiem 10% stałej zniżki na doładowania, a od pięciu poleconych można korzystać z sieci zupełnie #ZaDarmo.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings