Weź udział w Women TechStyle Summit 2022

Największa, bezpłatna polska konferencja dla kobiet z branży IT – Women TechStyle Summit 2022 – odbędzie się online 29 marca!

Women TechStyle Summit 2022 (konferencja online)

Women TechStyle Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona kobietom w branży IT. W tym roku wydarzenie odbędzie się 29 marca 2022 roku w formie transmisji online. Skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę branży IT. Konferencja zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie.

Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W dniu 29.03.2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych kobietom w branży IT w Polsce.

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 600 uczestniczek i uczestników z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych! 

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja organizatora