Kultowy „Bloons TD 6+” w Apple Arcade

Popularna gra typu tower defense zatytułowana „Bloons TD 6+” została wydana w Apple Arcade– tytuł był wielkim sukcesem już trzy lata temu.

Bloons TD 6+

Każdy, kto lubi grać w gry typu tower defense, z pewnością natknął się na nazwę Bloons. Seria gier autorstwa zespołu deweloperskiego Ninja Kiwi cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Teraz jedna z ich gier jest również dostępna w ramach subskrypcji Apple Arcade.

Mówiąc dokładniej, jest to Bloons TD 6+, który został teraz udostępniony jako zoptymalizowana wersja dla użytkowników Apple Arcade. Oryginalny Bloons TD 6 został wydany w 2018 roku i kosztuje 23,99 zł. Z ponad 836 ocen w polskim sklepie App Store, ma średnio 4,9 gwiazdki.

W Bloons TD 6+ nie tylko są małpy, ale także wszystko wydaje się dość dzikie. W Apple Arcade gra oferuje 57 poziomów, na których możesz zbudować i ulepszyć 22 potężne małpie wieże, aby przetrwać fale ataków. Wśród nich jest wielu przeciwników – bossów, których pokonanie jest szczególnie trudne.

To, co osobiście uważam za bardzo ekscytujące: w Bloons TD 6+ można grać nie tylko w pojedynkę, ale także w trybie kooperacji z maksymalnie trzema innymi osobami. Więc Bloons TD 6+ to zabawa dla całej rodziny.

Ponadto zespół programistów obiecuje: „Pakujemy jak najwięcej treści i udoskonaleń w każdej aktualizacji i kontynuujemy dodawanie nowych funkcji, treści i wyzwań w regularnych aktualizacjach”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: