„Bridge Constructor+” dostępna w Apple Arcade

Do powiększającej się biblioteki gier usługi subskrypcyjnej Apple Arcade dołączyła dzisiaj gra „Bridge Constructor+” – symulator budowania mostów.

Bridge Constructor+

Symulator budowania mostów Bridge Constructor to stary klasyk, który po raz pierwszy pojawił się w App Storze w 2012 roku. Od tego czasu pojawiały się liczne rozszerzenia i wersje tego tytułu, a teraz w grę w budowanie mostów można grać także w ramach subskrypcji Apple Arcade.

Aplikacja została uwzględniona w kategorii Legendary Games w Apple Arcade pod tytułem Bridge Constructor+.

W Bridge Constructor+ jest 40 poziomów na wyspie Camatuga, z poziomami z dodatków Trains i SlopeMania. Ważne jest budowanie mostów w taki sposób, aby Twoje pojazdy bezpiecznie dotarły do ​​celu. Aby konstrukcja nie runęła i budowanie było profesjonalne, w grze dostępne są różne materiały, takie jak drewno, stal czy liny. Należy je wykorzystać, aby zaoszczędzić koszty i zbudować idealny most.

Zasady gry są wciąż ekscytujące i dostarczają świetną zabawę dla osób w każdym wieku. Bridge Constructor+ jest dostępny na iPhone’a, iPada i Maca, zajmuje 121,6 MB i jest kompatybilny z systemami iOS 13 i nowszymi.

Gra dostępna jest także do kupienia na Androida w ramach Google Play Pass lub jako osobny tytuł za 7,99 zł w sklepie Google Play.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade