Wyzwanie na TikToku promuje serial „The Afterparty”

Serwis streamingowy Apple TV+ uruchomił nowe wyzwanie w serwisie TikTok, aby promować swój serial „The Afterparty”.

Plakat serialu „The Afterparty” od Apple TV+ (2022)

Na koncie TikTok firmy (@appletvplus) odbywa się nowe wyzwanie #DuetDoWet, w którym występuje artysta Xavier z serialu, którego gra Dave Franco. Możesz sprawdzić wyzwanie na TikTok poniżej. W wyzwaniu użytkownicy TikToka muszą nagrać duet z jedną z piosenek Xaviera (fikcyjnego artysty z serialu).

Xavier (Franco) wydał nawet album w serwisie Apple Music, którego możesz słuchać… jeśli to jest rodzaj muzyki, który cię interesuje.

Serial The Afterparty, który „skupia się na zagadce morderstwa na zjeździe licealnym”, ujawni prawdę w ciągu ośmiu odcinków. Każdy odcinek będzie opowiadał historię z punktu widzenia innego podejrzanego.

W The Afterparty ma nietuzinkową obsadę, w tym: Tiffany Haddish („Girls Trip,” „Like a Boss”), Sam Richardson („The Tomorrow War,” „Veep”), Zoë Chao („Love Life,” „Downhill”), Ben Schwartz („Space Force,” „House of Lies”), Ike Barinholtz („The Mindy Project,” „Neighbors”), Ilana Glazer („Broad City”), Jamie Demetriou („Fleabag,” „Stath Lets Flats”), Dave Franco („The Rental,” „The Disaster Artist”) oraz John Early („Search Party”).

Stworzony i wyreżyserowany przez Millera The Afterparty koncentruje się na zagadce morderstwa na zjeździe licealnym. Każdy z ośmiu odcinków zawiera opowieść o tej samej nocy, ale opowiedzianą z perspektywy innej postaci, każdy z własnym niepowtarzalnym stylem wizualnym i gatunkiem filmowym pasującym do osobowości narratora.

Jedna zabójcza noc opowiedziana z 8 różnych perspektyw. Nowy serial pojawił się 28 stycznia 2022 roku na Apple TV+.

Jeśli nie widziałeś zwiastuna nowej serii, możesz go obejrzeć poniżej:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+