W nowym spocie Nathan Drake i Hyundai TUCSON

Tom Holland, w roli Nathana Drake’a z „Uncharted” promuje w zabawanej reklamie nowy model samochodu TUCSON marki Hyundai.

Hyundai TUCSON ✕ Uncharted

Premiera nowego filmu przygodowego Uncharted, opartego na popularnej grze wideo, zbliża się wielkimi krokami i kolejne marki wykorzystuja ten moment do promowania swoich produktów. Tym razem producent samochodów Hyundai wypuścił zabawną reklamę swojego nowego modelu TUCSON, w której Nathan Drake przyjeżdża do myjni umyć zabłoconego Hyundaia.

W reklamie wykorzystano motywy z filmu. Oprócz Toma Hollanda w stroju Nathana, który prowadzi auto, głównym bohaterem spotu jest oczywiście nowy Hyundai. Zabłocony TUCSON podjeżdża pod myjnię – zapewne Nathan właśnie wraca z jakiejś wyprawy, aby wyczyścić auto. W środku pojazdu, pracownicy myjni natykają się na przypadkowe artefakty, złoty krzyż z drogimi kamieniami, węża, pająka, plecak i wiele innych.

W tym czasie Nathan zabawia się na stacji – wszystko do siebie pasuje i jest puszczeniem oka do widzów, którzy być może chcieliby jeździć takim samochodem jak Nathan?

Nathan za usługę czyszczenia płaci oczywiście sztabką złota :)

Premiera filmu Uncharted zapowiedziana jest w Polsce na 18 lutego 2022 roku.

Obejrzyj reklamę Hyundaia TUCSON ✕Uncharted:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Hyundai