Nowe wyzwanie w Apple Watchu z okazji Miesiąca Serca

Użytkownicy Apple Watchów mogą wziąć udział w nowym wyzwaniu związanym z aktywnością fizyczną, okazji Miesiąca Serca.

Apple Watch Activity Challenge 14 lutego 2022 (Miesiąc serca)

Firma Apple ogłosiła dziś, że w przyszłym miesiącu zaoferuje nowe wyzwanie Apple Watch Challenge związane z aktywnością, z okazji Miesiąca Serca. Użytkownicy Apple Watchów mogą ukończyć wyzwanie aktywności, ćwicząc przynajmniej przez 60 minut, zapełniając aktywność w pierścieniu Ćwiczenia. Wydarzenie będzie aktywne 14 lutego 2022 roku i wtedy będzie można zdobyć specjalną odznakę i niestandardowe naklejki iMessage.

Tego dnia Apple Fitness+ rozpocznie również specjalny odcinek 30-minutowych treningów energetyzujących, wraz z nowym odcinkiem Time to Walk z byłym mistrzem mieszanych sztuk walki Georgesem St-Pierrem.

Z okazji Miesiąca Serca w lutym Apple będzie również oferować treści tematyczne w App Storze, aplikacji Apple TV, Apple Podcasts i Apple Books.

W Apple mocno wierzymy, że jeśli możesz dać ludziom informacje o ich zdrowiu, możesz zmienić trajektorię ich dobrego samopoczucia – powiedział dyrektor operacyjny Apple’a Jeff Williams, który nadzoruje zespołem Apple Watch. Zdrowe serce wymaga holistycznego podejścia — czegoś, na czym skupialiśmy się od pierwszej generacji zegarka Apple Watch, z włączeniem aplikacji do aktywności i treningu oraz pomiaru tętna.

Firma Apple udostępniła również wstępną analizę danych dotyczących aktywności z badania Apple Heart and Movement Study. Naukowcy odkryli, po przeanalizowaniu ponad 18 milionów treningów zarejestrowanych za pomocą Apple Watchów podczas pandemii, że uczestnicy badania najwięcej minut aktywności spędzali na chodzeniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

Apple Heart and Movement Study

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Newsroom